تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

دانشگاه‌ها و مدارس اصفهان یکشنبه باز است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اعلام کرد که همه مدارس، دانشگاه‌ها و مقاطع آموزشی استان فردا، یکشنبه ۱۸ دی ماه باز خواهند بود.

کد خبر: ۱۴۳۱۱۰
۱۷:۱۹ - ۱۷ دی ۱۴۰۱

دانشگاه‌ها و مدارس اصفهان یکشنبه باز است

دیدارنیوز: منصور شیشه‌فروش در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه فردا، یکشنبه ۱۸ دی‌ماه، تمامی دانشگاه‌ها و مقاطع آموزشی استان اصفهانحضوری خواهند بود، اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی استان در خصوص کاهش میزان آلاینده‌ها و همچنین کاهش رطوبت و مه در سطح زمین، تمامی مدارس، دانشگاه‌ها و مقاطع آموزشی استان اصفهان فردا، ۱۸ دی‌ماه مطابق روال قبل باز خواهد بود و کلاس‌ها به صورت حضوری تشکیل می‌شود.

وی اضافه کرد: با این وجود محدودیت‌های عبور و مرور و اجرای طرح زوج و فرد، تا پایان دی‌ماه اعمال شده و به قوت خود باقی است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان درخصوص کاهش سطح آلاینده‌ها در استان گفت: در روز‌های گذشته اقدامات زیادی برای کنترل منابع آلاینده ثابت و متحرک انجام و خوشبختانه این اقدامات شدت آلاینده‌ها را کاهش داد. اگر منابع آلاینده ثابت و متحرک کنترل نمی‌شدند، شاخص هوا در وضعیت بسیار ناسالم قرار می‌گرفت.

با توجه به تداوم شرایط آلودگی هوا و با تصویب کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، امروز، شنبه ۱۷ دی‌ماه کلاس‌های درسی در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها در اصفهان و برخی شهرستان‌ها به صورت غیرحضوری برگزار شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی