تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

آتش در جنگل‌های شرق مازندران مهار شد

ذکریایی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری با بیان اینکه عرصه‌های جنگلی توسکا چشمه گلوگاه و دراسله نکا از صبح امروز چهارشنبه در آتش سوخت، اظهار داشت: آتش سوزی ناشی از خطای انسانی بوده و تلاش بری مهار آتش در عرصه‌های جنگلی شرق مازندران ادامه داشت که با تلاش نیرو‌های مردمی و آتش نشانی آتش در هر دو منطقه مهار شد و در حال حاضر لکه گیری در منطقه انجام می‌شود.

کد خبر: ۱۴۳۰۲۹
۲۱:۳۱ - ۱۴ دی ۱۴۰۱

آتش در جنگل‌های شرق مازندران مهار شد

دیدارنیوز: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه ساری گفت: توسکا چشمه گلوگاه و دراسله نکا از بامداد امروز در آتش سوخت، اما با تلاش امدادگران آتش مهار شد.

مجید ذکریایی با اشاره به همکاری نیرو‌های مردمی و یگان حفاظت در مهار آتش افزود: به علت وزش باد گرم در گلوگاه آتش سوزی منطقه توسکا ادامه داشت و امیدواریم با کاهش وزش باد گرم شاهد پایداری نسبی؛ و مهار آتش در منطقه باشیم.

وی تصریح کرد: تمامی نیرو‌های یگان حفاظت منطقه همراه با مردم و بسیجیان درحال اطفای حریق هستند و یک فروند بالگرد نیز برای مهار آتش از سوی مدیریت بحران مازندران اختصاص یافت.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه ساری گفت: در صورت تداوم وزش باد گرم در این مناطق احتمال تداوم آتش سوزی وجود دارد.

وی در ادامه با تاکید بر ورود نیرو‌های مردمی/آتش نشانان و بسیجیان در مهار و کنترل آتش ابراز امیدواری کرد: تا پایان امروز موفق به مهار آتش در عرصه جنگلی شرق مازندران شوند.

ذکریایی ادامه داد: وجود لاش برگ‌های پاییزی در منطقه سبب گسترده شدن دامنه آتش‌سوزی است و لازم است همه گردشگران و حاشیه نشینان جنگل با مراقبت از جنگل این سرمایه ملی و طبیعی را از گزند آتش سوزی محفظ نگه دارند.

فرمانده یگان حفاظت منطقه اری از مردم خواست هرگونه آتش سوزی و موارد قاچاق چوب را به شماره تلفن ۱۵۰۴ اطلاع بدهند و همیار طبیعت و جنگل باشند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی