تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

آتش در جنگل‌های شرق مازندران مهار شد

ذکریایی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری با بیان اینکه عرصه‌های جنگلی توسکا چشمه گلوگاه و دراسله نکا از صبح امروز چهارشنبه در آتش سوخت، اظهار داشت: آتش سوزی ناشی از خطای انسانی بوده و تلاش بری مهار آتش در عرصه‌های جنگلی شرق مازندران ادامه داشت که با تلاش نیرو‌های مردمی و آتش نشانی آتش در هر دو منطقه مهار شد و در حال حاضر لکه گیری در منطقه انجام می‌شود.

کد خبر: ۱۴۳۰۲۹
۲۱:۳۱ - ۱۴ دی ۱۴۰۱

آتش در جنگل‌های شرق مازندران مهار شد

دیدارنیوز: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه ساری گفت: توسکا چشمه گلوگاه و دراسله نکا از بامداد امروز در آتش سوخت، اما با تلاش امدادگران آتش مهار شد.

مجید ذکریایی با اشاره به همکاری نیرو‌های مردمی و یگان حفاظت در مهار آتش افزود: به علت وزش باد گرم در گلوگاه آتش سوزی منطقه توسکا ادامه داشت و امیدواریم با کاهش وزش باد گرم شاهد پایداری نسبی؛ و مهار آتش در منطقه باشیم.

وی تصریح کرد: تمامی نیرو‌های یگان حفاظت منطقه همراه با مردم و بسیجیان درحال اطفای حریق هستند و یک فروند بالگرد نیز برای مهار آتش از سوی مدیریت بحران مازندران اختصاص یافت.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی منطقه ساری گفت: در صورت تداوم وزش باد گرم در این مناطق احتمال تداوم آتش سوزی وجود دارد.

وی در ادامه با تاکید بر ورود نیرو‌های مردمی/آتش نشانان و بسیجیان در مهار و کنترل آتش ابراز امیدواری کرد: تا پایان امروز موفق به مهار آتش در عرصه جنگلی شرق مازندران شوند.

ذکریایی ادامه داد: وجود لاش برگ‌های پاییزی در منطقه سبب گسترده شدن دامنه آتش‌سوزی است و لازم است همه گردشگران و حاشیه نشینان جنگل با مراقبت از جنگل این سرمایه ملی و طبیعی را از گزند آتش سوزی محفظ نگه دارند.

فرمانده یگان حفاظت منطقه اری از مردم خواست هرگونه آتش سوزی و موارد قاچاق چوب را به شماره تلفن ۱۵۰۴ اطلاع بدهند و همیار طبیعت و جنگل باشند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی