تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

بازدید مدیر منطقه خوزستان از طرح‌های در حال اجرا مراکز انتقال نفت

بازدید مدیر منطقه خوزستان از طرح‌های در حال اجرا مراکز انتقال نفت

کد خبر: ۱۴۲۹۸۳
۰۸:۴۹ - ۱۴ دی ۱۴۰۱

مدیر منطقه خوزستان و هئیت همراه از طرح های اجرایی مرکز انتقال نفت شهید لرستانی ومسیر خطوط لوله شهرستان آبادان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران دراین بازدید که معاون عملیاتی ورئیس  روابط عمومی منطقه نیز حضور داشت مدیر منطقه خوزستان از مراحل نصب توربین سولار جدید در مرکز انتقال نفت شهید لرستانی بازدید کرد.

محمد مذهب جعفری در حاشیه بازدید از این مرکز گفت: باتوجه به شرایط بهره برداری  مراحل نصب توربین سولارجدید این مرکز جهت پایداری و راندمان بیشتر خط لوله 16 اینچ آبادان-نظامیه در حال انجام است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت نصب توربین سولار جدید در این مرکز افزود: در حال حاضر انجام فندایسون مربوط به خنک کننده روغن وپیچ های نگه دارنده توربین بر روی سطح زمین ومسیر کابل های برق وابزار دقیق انجام شد وهمچنین قسمتی از هواکش ورودی و بخشی از اگزوز توربین ومسیر خروجی پمپ اصلی آماده شده است.

مدیر منطقه خوزستان ادامه داد: بازدی میدانی از طرح احداث ولو پیت شمالی رودخانه بهمنشیر ورودی شهرستان آبادان و بررسی نحوه اجرای بتن ریزی کف ودیوار چاله ولو در این مسیر، که محل عبور 12 نوع خط لوله با انواع سایز ها مختلف می باشد را از دیگر برنامه های خود بیان کرد.

مدیر ومعاون عملیاتی ورئیس روابط عمومی منطقه خوزستان در پایان از محوطه صنعتی مرکز انتقال نفت سیدی آبادان بازدید کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی