تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

تشریح عملیات گسترده ایمن سازی شركت آغاجاری با هدف پایداری و تامین گاز كشور :

مدیر عامل شرکت آغاجاری از اتمام عملیات گسترده تعمیرات اساسی و ایمن سازی خطوط لوله انتقال گاز و مایعات گازی خبر داد.

کد خبر: ۱۴۲۹۶۹
۱۸:۴۱ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

تشریح عملیات گسترده ایمن سازی شركت آغاجاری با هدف پایداری و تامین گاز كشور :

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : مهندس جواد تقی زاده بیان کرد : با تلاش کارکنان شرکت در راستای تحقق بخشی از تعهدات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در تامین پایدار گاز زمستانی عملیات گسترده تعمیرات اساسی کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ و ایمن سازی خطوط لوله انتقال گاز و مایعات گازی با موفقیت انجام گردید.
مهندس تقی زاده با تشریح این عملیات گسترده عنوان کرد:
یکی از اقدامات موثر این شرکت با همکاری ستاد مناطق نفت‌خیز جنوب تعمیرات اساسی کارخانه گاز و گاز مایع۱۰۰۰ در کمتر از ۵۰ روز بود که با برنامه ریزی دقیق و مشارکت همه تیم های عملیاتی، فنی و اجرای طرح های نوین ضخامت سنجی انجام شد.
مدیر عامل شرکت آغاجاری با اشاره به فرصت بوجود آمده از  تعمیرات اساسی کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ افزود : شبکه تولید و انتقال گاز منطقه پازنان ۱ با ظرفیت اسمی ۱۵۰۰ میلیون فوت مکعب در روز و ۴۵۰۰۰ بشکه میعات گازی وظیفه تامین گاز پالایشگاه بید بلند خلیج فارس را بر عهده دارد که با توجه به قدمت بالای ۵۰ سال و زیر زمینی بودن خطوط انتقال گاز عملیات گسترده ایمن سازی  در کنار تعمیرات اساسی  NGL1000 در دستور کار قرار گرفت.
وی ضخامت سنجی تمامی تیوبهای کوره ها با روشهای نوین ضخامت سنجی و آسیب شناسی برای اولین بار در سطح مناطق نفت‌خیز جنوب و آماده سازی و اتصال نهایی خروجی های پیش تراکم ۱۰۰۰ که هم اکنون توسط هلدینگ خلیج فارس در دست ساخت است ،همچنین تعویض کنترل ولو گاز خروجی   و تعمیر پمپ های فرآیندی نفتای انتقال به پتروشیمی بوعلی را از اقدامات صورت گرفته در کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ بر شمرد
 مدیر عامل شرکت آغاجاری در ادامه ضمن اشاره به ایمن سازی گسترده خطوط انتقال گاز و مایعات گازی در قالب چند پروژه همزمان اشاره کرد وگفت: ایمن سازی ۱۰ رشته خطوط لوله ارتباطی منطقه تفکیک با کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ بطول ۱۶۰ متر ، تعویض بیش از ۲۱ متر لوله ۲۴ اینچ با ضخامت جداره ۴۸ سانتیمتر ، خاکبرداری بیش از ۱۱۰۰۰ متر مکعب خ ، ایمن سازی و عایق کاری  خط لوله ۲۰ اینچ  و  ۲۸ اینچ و ۸ اینچ چاه های تولیدی گاز به طول بیش از ۱۳۰۰ متر  ، تعویض بیش از ۵۰ متر خط لوله ۲۰ اینچ اصلی تولیدی در مجاورت رودخانه و ایمن سازی۳۵ کیلومتر از نقاط بحرانی حد فاصل شیر خانه شماره ۴ تا منطقه تفکیک،همچنین ایمن سازی خطوط ۵ حلقه چاه تولیدی گاز منطقه پازنان ۱ را بخشی از اقدامات صورت گرفته بر شمرد.
مهندس جواد تقی زاده همه این اقدامات در راستای تحقق تامین پایدار  گاز زمستانی در جهت برنامه ها و سیاست های  دولت سیزدهم و وزارت نفت دانست و افزود:مصرف بهینه همراه با صرفه جویی نقش مهمی در پایداری شبکه تامین انرژی و همچنین رشد صنعتی کشور دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی