تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

ترمیم کابل فیبر نوری منطقه خوزستان

عملیات ترمیم کابل فیبر نوری در محدوده مراکز انتقال نفت شهید دهنوی (عبدالخان) و مرکز انتقال نفت شهید زنگنه (سبزآب) با موفقیت انجام شد

کد خبر: ۱۴۲۹۵۲
۱۲:۳۱ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

 معاون مخابراتی منطقه خوزستان با اعلام این خبر گفت: به دلیل بارش باران و تخریب دیوار پل دسترسی محلی در کیلومتر ۳۳ حد فاصل عبدالخان- سبزآب و صدمه به مسیر و کابل فیبر نوری، در اقدامی کارشناسان معاونت مخابرات منطقه به محل اعزام شدند و در همین راستا ۱۳۰ متر کابل فیبر نوری در این محل تعویض شد.

حبیب الله آریایی گفت: در این عملیات همچنین ۲۰ متر خط لوله ۸ اینچ به منظور ایمن سازی و عبور کابل فیبر نوری در محل تلاقی پل توسط واحد‌های فنی تعمیرات خط و ترابری سنگین انجام شد و در پایان مسیر ایمن مخابراتی نیز احداث شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی