تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

لغو ۹ پرواز فرودگاه اهواز به دلیل «مه غلیظ»

برای سومین روز متوالی به دلیل وقوع مه سنگین در کلانشهر اهواز ۹ پرواز‌ فرودگاه بین المللی اهواز لغو و ۵ پرواز نیز با تاخیر انجام خواهد شد.

کد خبر: ۱۴۲۹۴۲
۱۱:۳۲ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

لغو ۹ پرواز اهواز به دلیل «مه غلیظ»

دیدارنیوز: از ساعات ابتدایی امروز سه شنبه ۱۳ دی ماه وقوع مه غلیظ در کلانشهر اهواز بر روند پرواز‌ها در فرودگاه بین المللی شهید سپهبد سلیمانی اهواز اثرگذار بوده و دید افقی در فرودگاه به کمتر از ۵۰ متر رسیده است.

بنابر اعلام تابلو اطلاعات فرودگاه اهواز با توجه به شرایط موجود هوایی در کلانشهر اهواز و فرودگاه این شهر، ۹ پرواز باطل اعلام شده و ۵ پرواز نیز با تاخیر انجام خواهد شد.

پرواز‌های ورودی هواپیمایی وارش از مبدا تهران با شماره ۵۸۵۲، هواپیمایی آتا از مبدا تهران با شماره ۵۶۳۵، هواپیمایی ماهان از مبدا شیراز با شماره ۴۵۶۲ و پرواز هواپیمایی کارون از مبدا خارگ با شماره ۲۵۵۰ لغو شد.

همچنین پرواز‌های خروجی شماره ۲۵۵۱ هواپیمایی کارون به مقصد خارگ، پرواز شماره ۵۸۵۳ هواپیمایی وارش به مقصد تهران، پرواز شماره ۲۶۴۵ هواپیمایی کارون به مقصد تهران، پرواز شماره ۲۶۵۶ هواپیمایی آتا به مقصد تهران و پرواز شماره ۴۵۶۳ هواپیمایی ماهان به مقصد تهران/کرمان باطل اعلام شدند.

امروز همچنین تاکنون برای ۴ پرواز ورودی به فرودگاه بین المللی اهواز و یک پرواز خروجی این فرودگاه به مقصد رشت تاخیر اعلام شده است.

در ۲ روز گذشته به دلیل وقوع مه سنگین و کاهش دید افقی به کمتر از ۵۰ متر در فرودگاه بین المللی اهواز پرواز‌های زیادی لغو و یا با تاخیر انجام شده‌اند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی