تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

اردوغان و تغییر در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه

در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری ترکیه، عمر چلیک، سخنگوی حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه مدعی شد که رجب طیب اردوغان در حال بررسی "تغییر کوچکی" در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری است.

کد خبر: ۱۴۲۹۲۷
۰۹:۵۱ - ۱۳ دی ۱۴۰۱

انتخابات ریاست جمهوری ترکیه شاید زودتر از موعد مقرر برگزار شود

دیدارنیوز: یکی از مقام‌های ارشد حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه گفت، رجب طیب اردوغان در حال بررسی "تغییر کوچکی" در تاریخ انتخابات ریاست‌جمهوری است که برای اواسط ماه ژوئن تنظیم شده است.

به نقل از خبرگزاری رویترز، عمر چلیک، سخنگوی حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه طی یک کنفرانس خبری در پاسخ به سوالی درباره احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام گفت: ما می‌خواهیم انتخابات را در تاریخ ۱۸ ژوئن برگزار کنیم. اما از آنجایی که این تاریخ با فصل تعطیلات تابستانی تداخل دارد و مردم در آن زمان در حال سفر هستند، باید این تاریخ را کمی جلوتر بیندازیم.

وی افزود: این تغییر تاریخ به معنای انتخابات زودهنگام نخواهد بود... هنوز تصمیم نهایی از سوی هیئت عالی حزب اتخاذ نشده است و ما در حال ارزیابی آن هستیم.

انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری ترکیه قرار است در ۱۸ ژوئن برگزار شود و رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه پیشتر گفته بود که انتخابات در ماه ژوئن برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی