تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

برنامه نظامی مشترک فرانسه با لبنان به دستور «مکرون»

وزیر دفاع فرانسه اعلام کرد کشورش به حمایت از لبنان ادامه خواهد داد و امانوئل مکرون به او مأموریت داده است تا برنامه همکاری نظامی بین دو کشور را آماده کند.

کد خبر: ۱۴۲۹۱۲
۲۰:۵۹ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

برنامه نظامی مشترک فرانسه با لبنان به دستور «مکرون»

دیدارنیوز: سباستین لکورنو در دیدار روز دوشنبه خود با موریس سلیم، وزیر دفاع لبنان، با اشاره به اهمیت انتخاب رئیس‌جمهوری بر حمایت کشورش از پیشرفت لبنان تأکید کرد.

وزیر دفاع فرانسه با اشاره به توجه رئیس‌جمهوری فرانسه به وضعیت لبنان تصریح کرد که از جانب او دستور دارد برنامه همکاری نظامی بین دو کشور برای مرحله بعدی و چگونگی گسترش آن و افزایش توانمندی‌های ارتش لبنان به‌ویژه در زمینه ارتقای ظرفیت نیرو‌های دریایی لبنان را تدوین کند.

او در این دیدار همچنین به موضوع مهاجرت غیر قانونی از طریق دریای مدیترانه و اهمیت همکاری برای مقابله با آن اشاره کرد.

وزیر دفاع لبنان نیز بر اهمیت انتخاب رئیس‌جمهوری برای کار منظم نهاد‌های قانون اساسی تأکید کرد و گفت که اکنون همه مردم لبنان منتظر تکمیل هر چه سریع‌تر این دستاورد مهم هستند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی