تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات
چند نکته از بازی جنجالی در کرمان

ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات

هفته هجدهم لیگ برتر با جنجال و درگیری در کرمان و بازگشت استقلال به کورس قهرمانی به پایان رسید. ذکر نکته‌هایی از این ماجرا خالی از لطف نیست.
سربلندی ایران اسلامی، رهاورد سردار دل‌ها؛

استمرار راه قهرمانِ پرافتخار ایران در صنعت نیشکر

سرزمین خوزستان حکایت ها خواهد داشت از مردی که جهادِ او مرز نداشت. در جنگ مدافع‌ و در سیل حامی مردم بود و سال‌ها پیش، صحنه سیل خوزستان را به میدان رزم عاشقی بدل ساخت و صیّاد دل‌ها شد.

کد خبر: ۱۴۲۸۹۸
۱۵:۳۷ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

استمرار راه قهرمانِ پرافتخار ایران در صنعت نیشکر

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: بسم رب الشهداء و الصدیقین
سرزمین خوزستان حکایت‌ها خواهد داشت از مردی که جهادِ او مرز نداشت. در جنگ مدافع‌ و در سیل حامی مردم بود و سال‌ها پیش، صحنه سیل خوزستان را به میدان رزم عاشقی بدل ساخت و صیّاد دل‌ها شد.
نیک می‌دانیم ایستادن به ارتفاع تاریخ، هدیه‌ی مردانی ست که بی‌دست، بال گشودند. سه سال از بدرقه میلیونی سردار می‌گذرد و تا ابد اشک‌ها با یادش سرازیر می شود و دل‌ها با نامش به تپش می افتد.
ایستادگی و مقاومت، درسی است که سردار سلیمانی به همگان آموخت و نشان داد راه رسیدن به قلّه افتخار از این گذرگاه است. حاج قاسم، «جان فدا»ی ملت ایران بود و این شعار، برای همگی ما درس‌آموز است که در راه عزت و سربلندی ایران، از جان باید مایه گذاشت و در مقابل کوه مشکلات، اخم به ابرو نیاورد.
در سومین سالروز آسمانی شدن این قهرمان پرافتخار، خانواده توسعه نیشکر با الگو از مکتب سلیمانی، استوارتر از همیشه، با عزمی راسخ، در راه سربلندی کشور و استمرار راه این شهید سرافراز به پیش خواهد رفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی