تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

دمای هوای زنجان طی هفته رو به افزایش است

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان زنجان گفت: کمینه دمای هوا در این استان از فردا افزایش و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

کد خبر: ۱۴۲۸۹۵
۱۴:۵۲ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

دمای هوای زنجان طی هفته رو به افزایش است

 

دیدارنیوز: حسین سلطانی، با بیان اینکه هم اکنون آسمان مناطق مختلف استان غالبا صاف و در برخی مناطق مه‌آلود و با ورزش ملایم باد همراه است، اظهار کرد: به دلیل شرایط جوی پایدار حاکم در استان، هم اکنون با تجمع آلاینده‌ها در مناطق صنعتی و مرکزی شهر زنجان مواجه هستیم و این روند تا صبح چهارشنبه ادامه دارد و منجر به کاهش کیفیت هوا در این مناطق خواهد شد.

وی با اشاره به ورود سامانه بارشی از بعدازظهر چهارشنبه، ادامه داد: با این سامانه بارشی کیفیت هوای استان افزایش پیدا می‌کند و این سامانه موجب بارش‌های برف و باران در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری خواهد شد. این بارش‌ها به صورت خفیف در روز جمعه نیز ادامه خواهد داشت.

سلطانی با اشاره به میزان نوسان دمای هوای شهر‌های مختلف استان زنجان، تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته کمینه و بیشینه دمای هوا در زنجان منفی ۱۰ و ۶ درجه، خرمدره منفی چهار و ۶ درجه، ابهر منفی ۶ و هفت درجه، آببر ۲ و ۱۴ درجه، سلطانیه منفی ۱۱ و ۶ درجه، قیدار منفی ۱۲ و سه درجه و ماهنشان منفی سه و ۶ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان زنجان خاطرنشان کرد: کمینه دمای هوا در این استان از فردا افزایش و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. دمای فعلی شهر زنجان منفی ۱۰ درجه سانتیگراد بوده که نسبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه سانتیگراد کاهش یافته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی