تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

هیات رئیسه تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی مشخص شد

احسان ارکانی، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی انتخاب شد.

کد خبر: ۱۴۲۸۹۲
۱۴:۲۴ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

هیات رئیسه تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی مشخص شد

 

دیدارنیوز: به گزارش خانه ملت، ظهر امروز، ۱۲ دی، انتخابات هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد استانداری خراسان رضوی انجام شد و بر این اساس، احسان ارکانی به عنوان رئیس هیات تحقیق و تفحص، علی‌اصغر عنابستانی و حسین امامی راد به عنوان نواب اول و دوم و جلیل رحیمی جهان‌آبادی به عنوان دبیر این هیات انتخاب شدند.

در تاریخ بیستم آذر ماه نیز ۱۵ عضو هیات تحقیق و تفحص از استانداری خراسان رضوی متشکل از علی‌اصغر عنابستانی، محسن زنگنه، حسین امامی راد، علی جدی، جلیل رحیمی جهان‌آبادی، فاطمه مقصودی، محمدحسن آصفری، جلال رشیدی کوچی، حسن رزمیان مقدم، رسول فرخی میکال، محمد وحیدی، عباس گلرو، عبداله ایزدپناه، مهدی شریفیان و احسان ارکانی انتخاب شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی