تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

شهردار بوشهر: ۶ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری بوشهر اضافه شد

شهردار بوشهر گفت: ۶ دستگاه اتوبوس درون شهری به ناوگان حمل و نقل درون شهری این شهرداری افزوده شده است و تا پایان سال نیز ۱۴ دستگاه دیگر به این ناوگان افزوده می‌شود.

کد خبر: ۱۴۲۸۸۵
۱۳:۴۷ - ۱۲ دی ۱۴۰۱

شهردار بوشهر:۶ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهری بوشهر اضافه شد
  

دیدارنیوز: حسین حیدری دوشنبه ۱۲ دی در آیین الحاق ۶ دستگاه اتوبوس درون شهری به ناوگان حمل و نقل شهرداری بوشهر اظهار کرد: هزینه تامین ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید شهرداری ۲۵۷ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال است که ۲۵ درصد آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری و مابقی از محل اعتبارات وزارت کشور تامین شده است.

وی بیان کرد: نوسازی و توسعه خدمات ناوگان اتوبوسرانی در اولویت شهرداری بوشهر است که استاندار بوشهر نیز همواره این موضوع را مورد تاکید قرار داده است. حیدری ادامه داد: اکنون با ۲۰ دستگاه اتوبوسی که به صورت متناوب تا پایان سال به ناوگان شهرداری افزوده می‎شود شمار اتوبوس‌های شهرداری بوشهر به بیش از ۴۰ دستگاه خواهد رسید.

شهردار بوشهر اظهار کرد: به موازات اتوبوس‌ها برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز ویژه برنامه‌های متنوعی تدارک دیده شده است که یکی از آن‌ها فراخوان و پرداخت تسهیلات به متقاضیان است.

حیدری افزود: سمند سورن خوردو انتخابی برای ناوگان تاکسیرانی شهرداری بوشهر است که پیش بینی شده با اجرایی شدن طرح نوسازی نیاز شهر به میزان قابل توجهی محقق شود.

وی عنوان کرد: از دیگر اولویت‌های شهرداری بوشهر پروژه‌های نیمه تمام است که شمار قابل توجهی از آن‌ها به بهره برداری می‌رسد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی