تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

استقلال ملاثانی به دنبال پایان خوش با علی حمودی

تیم های استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر در هفته پایانی نیم فصل اول رو در روی رقبای خود قرار می گیرند.

کد خبر: ۱۴۲۷۵۴
۱۵:۱۵ - ۱۰ دی ۱۴۰۱

استقلال ملاثانی به دنبال پایان خوش با علی حمودی

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: هفته پایانی نیم فصل اول لیگ یک کشور امروز و فردا برگزار می شود که امروز دهم دی ماه تیم های استقلال ملاثانی و خلیج فارس ماهشهر در خانه به ترتیب به مصاف سایپا و چادرملوی اردکان می روند و فردا نیز در یک بازی خارج از خانه با تیم آرمان گهر دیدار می کند.
استقلال ملاثانی – سایپا
یکی از حساس ترین بازی های هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ یک بین دو تیم ملاثانی و سایپا در اهواز برگزار می شود. دیداری که تیم مدعی سایپا به دنبال برد و کم کردن فاصله خود با تیم صدرنشین شمس آذر است تا با خیال راحت و ناین قهرمانی در نیم فصل اول، پا به تعطیلات نیم فصل بگذارد. از طرفی نیز استقلال ملاثانی که با جدایی اشکش به صورت موقت به علی حمودی سپرده شد و در اولین تجربه یک شکست را متحمل شد، مطمئنا در اهواز نمی خواهد بازنده باشد تا باتوجه به این که قرار است در تعطیلات لیگ سرمربی آبی پوشان انتخاب شود، با تجربه خوبی مربیگری را کنار بگذارد و به بازی خود در ملاثانی ادامه دهد. استقلال در صورت برد می توانند موقتا و تا پیش از بازی فردای استقلال خوزستان، یک رده صعود داشته باشد.
خلیج فارس ماهشهر- چادرملوی اردکان
ماهشهری ها پس از تغییراتی که در راس کادرفنی خود داشتند توانسته اند به خط دفاع خود سر و سامان دهند. آن ها در دو هفته گذشته لیگ، مقابل تیم مدعی شمس آذر و چوکا تالش گلی دریافت نکرده اند و با تساوی از بازی ها خود خارج شده اند. امروز ماهشهری ها چادرملو را پیش رو دارند و مطمئنا روز سختی را برای این حریف در خانه رقم می زنند. شاگردان داریوش هرمزی اگرچه با برد در این بازی در جدول صعود نخواهند داشت اما می توانند به ادامه مسابقات و رهایی از قعر جدول امیدوارتر شوند.
انتهای پیام

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی