تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

پيام سرپرست پتروشیمی شیمی بافت به مناسبت فرارسیدن هشتم دی ماه

محمدعلی رستمی سرپرست پتروشیمی شیمی بافت به مناسبت فرا رسیدن هشتم دی که در تقویم مناسبتی کشور روز صنعت پتروشیمی است، پیامی را صادر کرد.

کد خبر: ۱۴۲۶۹۶
۱۹:۴۶ - ۰۸ دی ۱۴۰۱

پيام سرپرست پتروشیمی شیمی بافت به مناسبت فرارسیدن هشتم دی ماه

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی پتروشیمی شیمی شیمی بافت، متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

افتخار آفرینان صنعت پتروشیمی در پنجاه و نه سال پیش برگ زرینی در پیشرفت و توسعه و خودکفایی ایران زمین گشودند و وابستگی کشور به درآمد حاصله از فروش نفت خام را کاهش داده و راه را برای توسعه سایر صنایع پایین دستی هموار نموده والگوی بزرگی برای تولید، توسعه و صادرات شدند.

صنعت عظیم پتروشیمی در همه تاریخ خود هرگز تن به توقف نداده و همواره پیش رفته است و بدون شک پیشرفت های این صنعت در آستانه چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرهون توانایی های علمی و فنی همه کارکنان شرکت های فعال در این صنعت مهم و تأثیرگذار می باشد.

امروز درحالی این روز خجسته را گرامی می‌داریم که پتروشیمی شیمی بافت با توانمندی و تلاش مجدّانه‌ی شما همکاران عزیز سهم ویژه ای در به دست آوردن موفقیت های بزرگ و گذر از پیچ های مهم تاریخی در این صنعت داشته و با نگاه به آینده‌ای روشن و امید به یاری خداوند متعال، با تلاش و همت مضاعف متخصصان جوان در سایه‌ی تجارب پیشکسوتان در آستانه ۶۰ سالگی صنعت پتروشیمی، گام های محکمی را برای پیمایش این مسیر سخت خواهد برداشت.

در پایان هشتم دی‌ماه روز «صنعت پتروشیمی» را به هم‌وطنان گرامی به‌عنوان صاحبان اصلی صنعت و به تمام فعالان و صنعتگران این عرصه، بالاخص مدیران، مهندسان، کارگران سخت‌کوش و کارمندان گرانقدر پتروشیمی شیمی بافت که دستاورد های سترگ این صنعت مرهون همت و تلاش آنان است، صمیمانه تبریک می‌گویم. امیدوارم همان‌گونه که این صنعت در روزهای سخت تحریم‌های ظالمانه موجب گشایش در اقتصاد ملی شد، در آینده نیز با تحقق اهداف بلند خود موجب توسعه پایدار و متوازن در کشور شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی