تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

دیدار صمیمانه مسئولین بانک تجارت از پتروشیمی شهید تندگویان

مسئولین بانک تجارت از پتروشیمی شهید تندگویان بازدید کردند

کد خبر: ۱۴۲۶۷۵
۱۹:۰۷ - ۰۷ دی ۱۴۰۱

دیدار صمیمانه مسئولین بانک تجارت از پتروشیمی شهید تندگویان

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، مسعود حق گوی سرپرست جنوب شرق بانک تجارت استان خوزستان و هیئت همراه با حضور در پتروشیمی شهید تندگویان با امین ملک زاده رییس مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
در این برنامه که به مناسبت فرا رسیدن ۸ دی سال روز صنعت پتروشیمی انجام شد، ملک زاده ضمن خوش آمدگویی به مهمانان با اشاره به نقش بانک‌ها در راستای بهینه شدن فعالیت‌های بنگاه‌های تولیدی، همراهی و همکاری‌ بانک تجارت در عرصه‌های مختلف را قابل تقدیر توصیف نموده، از حمایت‌های مدیران و کارکنان آن تجلیل کرد.
مسعود حق گوی نیز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن ۸ دی سالروز صنعت پتروشیمی، فعالیت‌ها و دستآورد‌های پتروشیمی شهید تندگویان در زمینه‌های گوناگون به ویژه کسب رکورد‌های تولید، نو آوری، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تولید ملی را بسیار ارزشمند برشمرده، همکاری با این شرکت را باعث افتخار مجموعه بانک تجارت دانست. وی اظهار امیدواری کرد با همراهی و تعامل بیشتر این دو مجموعه شاهد برداشتن گام‌های محکم و غرورآفرین بیشتری در مسیر خودکفایی و سربلندی ایران اسلامی باشیم.
در پایان این برنامه مهمانان از کارخانه‌های مختلف شرکت بازدید نموده و از نزدیک با فرآیند واحد‌های مختلف آشنا شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی