تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
با رأی ۴۳.۷ درصدی به فوق ستاره دنیای فوتبال

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

بر اساس یک نظرسنجی جامعه‌شناختی در آرژانتین ۴۳.۷ درصد از پاسخ‌دهندگان به لیونل مسی، بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۲۲ در انتخابات ریاست‌جمهوری رأی می‌دهند.

کد خبر: ۱۴۲۶۲۸
۱۰:۴۱ - ۰۷ دی ۱۴۰۱

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

دیدارنیوز: کمی کمتر از نیمی از جمعیت آرژانتین در صورت شرکت لیونل مسی در انتخابات ریاست‌جمهوری آرژانتین آماده رأی دادن به او هستند.

به نقل از MSN، بر اساس یک نظرسنجی جامعه‌شناختی در آرژانتین ۴۳.۷ درصد از پاسخ‌دهندگان به بهترین بازیکن فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ در انتخابات ریاست‌جمهوری رأی می‌دهند.

در مقابل برای نامزدی او ۳۷.۸ درصد ابراز مخالفت کردند. ۱۷.۵ درصد دیگر گزینه «شاید» را انتخاب کردند. بقیه (۱ درصد) پاسخ دادن به آن را دشوار می‌دانستند. پاسخ دهندگان همچنین خاطرنشان کردند که مسی بیشتر باعث شادی و تحسین آن‌ها می‌شود. ۲۵۰۰ نفر در نظرسنجی شرکت کردند.

لیونل مسی در تمامی بازی‌های تیم ملی آرژانتین در جام جهانی قطر حضور داشت. آرژانتین برای نخستین بار از سال ۱۹۸۶ با شکست دادن فرانسه در فینال و در ضربات پنالتی قهرمان جهان شد. مسی به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی