تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
با رأی ۴۳.۷ درصدی به فوق ستاره دنیای فوتبال

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

بر اساس یک نظرسنجی جامعه‌شناختی در آرژانتین ۴۳.۷ درصد از پاسخ‌دهندگان به لیونل مسی، بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۲۲ در انتخابات ریاست‌جمهوری رأی می‌دهند.

کد خبر: ۱۴۲۶۲۸
۱۰:۴۱ - ۰۷ دی ۱۴۰۱

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

دیدارنیوز: کمی کمتر از نیمی از جمعیت آرژانتین در صورت شرکت لیونل مسی در انتخابات ریاست‌جمهوری آرژانتین آماده رأی دادن به او هستند.

به نقل از MSN، بر اساس یک نظرسنجی جامعه‌شناختی در آرژانتین ۴۳.۷ درصد از پاسخ‌دهندگان به بهترین بازیکن فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ در انتخابات ریاست‌جمهوری رأی می‌دهند.

در مقابل برای نامزدی او ۳۷.۸ درصد ابراز مخالفت کردند. ۱۷.۵ درصد دیگر گزینه «شاید» را انتخاب کردند. بقیه (۱ درصد) پاسخ دادن به آن را دشوار می‌دانستند. پاسخ دهندگان همچنین خاطرنشان کردند که مسی بیشتر باعث شادی و تحسین آن‌ها می‌شود. ۲۵۰۰ نفر در نظرسنجی شرکت کردند.

لیونل مسی در تمامی بازی‌های تیم ملی آرژانتین در جام جهانی قطر حضور داشت. آرژانتین برای نخستین بار از سال ۱۹۸۶ با شکست دادن فرانسه در فینال و در ضربات پنالتی قهرمان جهان شد. مسی به عنوان بهترین بازیکن مسابقات انتخاب شد.

«مسی» می‌تواند رئیس‌جمهور آرژانتین شود!

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی