تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
نتانیاهو اعلام کرد

عادی‌سازی با عربستان، پایان درگیری عربی-اسرائیلی است

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در پاسخ به سوالی درباره عادی‌سازی روابط با عربستان گفت: صلح با عربستان به معنای پایان درگیری عربی-اسرائیلی خواهد بود.

کد خبر: ۱۴۲۵۷۵
۱۰:۴۹ - ۰۶ دی ۱۴۰۱

عادی‌سازی با عربستان، پایان درگیری عربی-اسرائیلی است

دیدارنیوز: نخست وزیر اسرائیل مدعی شد که صلح این رژیم با عربستان به معنای پایان درگیری عربی-اسرائیلی خواهد بود.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در پاسخ به سوال روزنامه "جوییش اینسایدر" درباره عادی‌سازی با عربستان مدعی شد: صلح با عربستان به معنای پایان درگیری عربی-اسرائیلی خواهد بود.

نتانیاهو افزود: می‌خواهم با تمام نیرو به آنجا بروم، اما گاهی برای رفتن به یک سفر طولانی نیاز به برداشتن گام‌های کوچکی وجود دارد.

نخست وزیر اسرائیل با اشاره به اقدام عربستان در بازگشایی حریم هوایی خود به روی هواپیما‌های اسرائیلی پیش از توافق‌های ابراهیمی (توافق‌های عادی‌سازی) گفت: نشانه‌هایی از تغییر وجود دارد و تلاش خواهیم کرد آن‌ها را در کنار سایر اهدافم محقق کنم.

در مقابل ریاض بار‌ها تاکید کرده که هرگز تمایلی به عادی‌سازی ندارد و در تازه‌ترین اظهارنظر در این خصوص فیصل بن فرحان، وزیر خارجه عربستان گفت، "تا زمانی که مساله فلسطین حل نشود، عربستان روابط خود را با اسرائیل هرگز عادی نخواهد کرد".

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی