تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

جابه‌جایی مواد مخدر با الاغ در سراوان

جواد رفیعی، جانشین مرزبانی سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق مواد مخدر با الاغ توسط مرزداران هنگ مرزی سراوان خبر داد.

کد خبر: ۱۴۲۵۶۱
۲۱:۳۹ - ۰۵ دی ۱۴۰۱

جابه‌جایی مواد مخدر با الاغ در سراوان

دیدارنیوز: سرهنگ جواد رفیعی اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی در راستای کنترل و مراقبت از مرز‌ها و برخورد قاطع با هرگونه قاچاق مواد مخدر در طول نوار مرزی، به سرنخ‌هایی از قصد قاچاقچیان برای ورود محموله مواد مخدر از حوزه گروهان مرزی «اسفندک» دست یافتند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، انهدام این باند قاچاق مواد افیونی را در دستور کار قرار دادند.

جانشین مرزبانی استان سیستان و بلوچستان افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیر‌های احتمالی تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله مواد مخدر به عمق کشور مشخص شد و مرزداران دلاور هنگ مرزی سراوان در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی با اجرای هدفمند کمین منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.

وی ادامه داد: مرزداران غیور هنگ مرزی سراوان در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری دو نفر متهم و مهار ۹ راس الاغ حامل مواد مخدر، ۳۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف کنند.

سرهنگ رفیعی خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی باید بدانند امروز مرزداران غیور بیش از هر زمانی آمادگی و توان پاسخگویی به هرگونه تجاوز و تعرض به خاک میهن عزیزمان را دارند و همواره با چشمانی باز، امنیتی مثال‌زدنی برای امت اسلامی به ارمغان خواهند آورد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی