تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

تبریک قالیباف به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح (ع)

قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی فرا رسیدن میلاد حضرت عیسی بن مریم (ع) را به تمامی موحدان و حقیقت جویان سراسر جهان تبریک گفت.

کد خبر: ۱۴۲۴۳۷
۰۹:۳۳ - ۰۴ دی ۱۴۰۱

تبریک قالیباف به مناسبت فرا رسیدن میلاد مسیح (ع)

دیدارنیوز: محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز یکشنبه (۴ دی ماه) مجلس گفت: فرا رسیدن میلاد پیامبر مهر و روشنی حضرت عیسی بن مریم (ع) را به تمامی موحدان، انسان دوستان و حقیقت جویان سراسر جهان به ویژه هموطنان عزیز مسیحی آشوری و کلدانی تبریک می‌گویم.

وی افزود: همچنین پیشاپیش این روز را به هموطنان ارمنی که میلاد حضرت مسیح (ع) را در روز ششم ژانویه یا همان ۱۶ دی ماه جشن می‌گیرند، تبریک و شادباش عرض می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تسلیت درگذشت عباس شیبانی نیز گفت: ایشان یار صدیق امام و رهبری و مبارز نستوهی بودند که زندگی پر از مبارزه با رژیم ستمشاهی در قبل از انقلاب داشتند.

قالیباف در پایان یادآور شد: شیبانی تلاش و خدمت در پست‌های مختلف و کار‌های خیر و عام المنفعه تا آخرین لحظات عمرشان داشتند که درگذشت ایشان را خدمت مقام معظم رهبری، یاران و همکاران و به ویژه خانواده ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی