تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.
رئیس پلیس راه استان اصفهان:

در محورهای غرب و جنوب غربی اصفهان با زنجیر چرخ تردد کنید

رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به بارش برف در محور‌های غربی و برف‌گیر استان اصفهان، به رانندگان توصیه کرد سفر‌های غیرضروری خود را به تعویق بیندازند.

کد خبر: ۱۴۲۴۰۱
۱۴:۵۵ - ۰۳ دی ۱۴۰۱

در محورهای غرب و جنوب غربی اصفهان با زنجیر چرخ تردد کنید

دیدارنیوز: سرهنگ اصغر زارع با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به بارش برف شب گذشته که امروز هم ادامه دارد، در محور‌های غرب و جنوب غرب استان شاهد بارش شدید برف هستیم و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی افزود: علاوه بر محور‌های غرب و جنوب غرب استان، در سایر محور‌ها و گردنه‌های برف‌گیر استان نیز شاهد بارش برف هستیم که تردد وسایل نقلیه را سخت می‌کند.

رئیس پلیس راه استان به رانندگانی که قصد تردد در این محور‌ها را دارند توصیه کرد قبل از حرکت حتماً از وضعیت راه‌ها اطلاع کسب کنند و گفت: همراه داشتن و استفاده از زنجیر چرخ در این شرایط اهمیت زیادی دارد.

وی با توجه سخت بودن شراط رانندگی در محور‌های کوهستانی غرب و جنوب استان به رانندگان توصیه کرد از تردد‌های غیر ضروری به این مناطق خودداری کنند و گفت: در حال حاضر همه محور‌های تردد استان باز است، اما امکان تردد در محور‌های برف‌گیر بدون زنجیر چرخ وجود ندارد.

سرهنگ زارع به خدمت‌رسانی پلیس راه استان به رانندگان گرفتار در برف اشاره و خاطرنشان کرد: در شب گذشته به تعداد ۳۸۶ دستگاه خودرو در محور‌های استان امداد رسانی شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی