تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

علت آتش گرفتن خوابگاه دانشجویی دانشگاه چمران اهواز اعلام شد

رکنا گفت: افتادن عود روشن روی فرش در خوابگاه دانشجویی دانشگاه چمران منجر به آتش‌سوزی شد.

کد خبر: ۱۴۲۳۹۳
۱۲:۲۳ - ۰۳ دی ۱۴۰۱

مهدی بیژن‌زاده معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: یکی از دانشجویان ساکن در خوابگاه دانشجویی گلستان اهواز، اقدام به روشن کردن عود به منظور خوشبو کردن محیط کرده و سپس محل را ترک می‌کند.

وی با بیان اینکه سقوط این خوشبوکننده روشن روی وسایل و فرش منجر به آتش‌سوزی می‌شود، افزود: مسئولان خوابگاه با اطلاع از حادثه، به سرعت در محل حاضر می‌شوند و با استفاده از کپسول‌های اطفای حریق، نسبت به مهار آتش اقدام می‌کنند. آتش‌سوزی محدود به یک اتاق بود و به خارج از محل سرایت نکرده است، فقط بخشی از وسایل موجود در اتاق دچار سوختگی شده‌است.

به گفته معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز؛ خسارت جانی در این حادثه نداشتیم و شرایط برای اسکان دانشجویان فراهم است و مشکل خاصی وجود ندارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی