تیتر امروز

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان
تنش میان ایران و اسرائیل پس از حمله تروریستی دمشق (بروزرسانی می‌شود)

هشدار حزب الله به اسرائیل/ ادعای نیویورک‌تایمز درباره حادثه اصفهان

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شنبه شب ۲۵ فروردین‌ماه حملات گسترده پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام...
به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!
افاضات اضافه

به ما رعایا ربطی ندارد، شما بکنید!

در هفته‌ای که گذشت، عوام‌الملک به مسایل مهم و حساسی چون موی نسوان پرداخته و درباره حوادث اخیر در کشور گفته ما عوام، رعیتی بیش نیستیم و نباید این را فراموش کنیم.

گرینفیلد: حمایت تسلیحاتی ایران از روسیه، نقض قطعنامه شورای امنیت است

لیندا توماس گرینفیلد، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد حمایت تسلیحاتی ایران از روسیه را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت خواند و گفت: اقدام روسیه به‌عنوان یکی از اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل، در به‌کارگیری تسلیحات ارسالی از ایران و کره‌شمالی در حمله علیه اوکراین، نفرت‌انگیز است.

کد خبر: ۱۴۲۳۶۶
۰۹:۲۰ - ۰۲ دی ۱۴۰۱

گرینفیلد: حمایت تسلیحاتی ایران از روسیه، نقض قطعنامه شورای امنیت است

دیدارنیوز: نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، اعلام کرد که حمایت تسلیحاتی ایران از روسیه نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت است.

«لیندا توماس گرینفیلد»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، این ادعا در خصوص استفاده روسیه از پهپاد‌های ایرانی در جنگ اوکراین را تکرار کرد و آن را نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت دانست.

وی که در نشست شورای امنیت صحبت می‌کرد، افزود که روسیه به استفاده از پهپاد‌های ایرانی علیه غیرنظامیان در اوکراین ادامه می‌دهد.

این مقام آمریکایی در ادامه، طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «اقدام روسیه به‌عنوان یکی از اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل، در به‌کارگیری تسلیحات ارسالی از ایران و کره‌شمالی در حمله علیه اوکراین، نفرت‌انگیز است».

وی همچنین از دبیرخانه سازمان ملل خواست با اعزام تیمی به اوکراین، درباره نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل توسط روسیه و ایران، به‌ویژه با توجه به «استفاده مجدد روسیه از پهپاد‌های ایرانی علیه زیرساخت‌های اوکراین در ماه دسامبر»، تحقیق کند.

این در حالی است که ایران بار‌ها ادعا در خصوص ارائه تسلیحات به روسیه برای استفاده در جنگ اوکراین را تکذیب کرده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی