تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.
لایحه بودجه را این هفته تقدیم مجلس می‌کنیم

معاون رئیسی: در حال صحبت هستیم تا استیضاح وزیر بهداشت اعلام وصول نشود

محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور درخصوص اینکه نمایندگان عنوان می‌کنند قصد استیضاح بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان را دارند، بیان کرد: بله برای استیضاح وزیر بهداشت و درمان یک تعدادی امضا جمع کرده‌اند، ولی در حال صحبت هستیم که اعلام وصول نشود.

کد خبر: ۱۴۲۰۵۳
۰۹:۱۵ - ۲۶ آذر ۱۴۰۱

معاون رئیسی: در حال صحبت هستیم تا استیضاح وزیر بهداشت اعلام وصول نشود

دیدارنیوز: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: برای استیضاح وزیر بهداشت و درمان یک تعدادی امضا جمع کرده‌اند، ولی در حال صحبت هستیم که اعلام وصول نشود.

سید محمد حسینی، درباره اینکه نمایندگان مطرح می‌کنند قصد دارند چند وزیر را به دلیل عملکردشان استیضاح کنند و اینکه فکر نمی‌کنید کارت زرد روز سه‌شنبه نیز مقدمه‌ای برای استیضاح وزرایی باشد که نام آن‌ها مطرح است، گفت: خیر، این‌گونه نیست، اخیرا مجلس رأی خوبی به فاطمی امین داد و استیضاح ایشان رأی نیاورد. در حال حاضر هم دوباره اتفاق خاصی نیفتاده است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور عنوان کرد: یک بحث قیمت خودرو مطرح بود که نمایندگان از وزیر صمت سوال کردند که قانع نشدند و به ایشان کارت زرد دادند.

وی درباره اینکه نمایندگان عنوان می‌کنند قصد استیضاح بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت و درمان را دارند، بیان کرد: بله برای استیضاح وزیر بهداشت و درمان هم یک تعدادی امضا جمع کرده‌اند، ولی در حال صحبت هستیم که اعلام وصول نشود.

حسینی درباره مطرح شدن استیضاح وزیر کشور اظهار داشت: وزیر کشور ارتباط خوبی با نمایندگان دارد، ایشان در قالب سوالاتی که در مجلس مطرح شد، به نمایندگان پاسخ و توضیح دادند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره بحث بعضی از نمایندگان مجلس درخصوص بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ در ۳ ماه نخست سال آینده گفت: بودجه در حال حاضر در مراحل نهایی شدن است جلسات متعدد ۳ شیفت در دولت در حال برگزاری است و در خصوص بودجه بحث شده و دولت آماده تقدیم لایحه بودجه مجلس است..

وی با بیان این‌که از نظر دولت بحث بودجه مشکلی ندارد و می‌تواند تقدیم مجلس شود، اظهار داشت:، اما درباره اینکه ابتدا برنامه هفتم بررسی شود یا بودجه در حال گفتگو با مجلس هستیم.

حسینی درخصوص این‌که آیا بودجه سال ۱۴۰۲ تا آخر آذرماه تقدیم مجلس می‌شود، بیان کرد: بودجه آماده است و در هفته جاری می‌توانیم آن را تقدیم مجلس کنیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی