تیتر امروز

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!
علی اصغر شفیعیان و حسین جعفری، دلایل خود برای شرکت و عدم شرکت در انتخابات بیان کردند

مناظره انتخاباتی؛ مشارکت آری، مشارکت نه!

دیدارنیوز در ادامه برنامه‌های انتخاباتی خود، در «برنامه زاویه»، میزبان حسین جعفری پژوهشگر دینی به عنوان مخالف و علی اصغر شفیعیان روزنامه‌نگار به عنوان موافق مشارکت در انتخابات، بود.
برای پاکبان پل نیایش
دیدار گزارش می‌دهد:

برای پاکبان پل نیایش

خبر قتل پاکبان پل نیایش، دیدارنیوز را برآن داشت تا به بررسی اتفاق‌هایی که در گوشه و کنار کشور برای پاکبان‌ها می‌افتد و شاید خیلی از آن‌ها هم خبری نمی‌شود بپردازد.
محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با پژوهشگر و جامعه شناس (قسمت دوم)

محمد فاضلی: شرایط امروز جامعه مانند سال‌های قبل از انقلاب ۵۷ است/ظرف مشارکت کوچکتر از تقاضا است/حمله نظامی به ایران شر مطلق است

در قسمت دوم گفت‌وگو با دکتر محمد فاضلی، پژوهشگر و جامعه شناس به مقایسه جامعه قبل از ۵۷ و جامعه امروز پرداختیم و آسیب‌های جدی بروز جنگ با آمریکا را بررسی کردیم.

قیمت آجیل شب یلدا؛ از ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان!

قیمت کالا‌های اساسی و خوراکی پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم، افزایش چشم‌گیری داشته و در آستانه شب یلدا برای خرید آجیل باید بین ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان هزینه کرد.

کد خبر: ۱۴۱۹۸۱
۱۷:۱۰ - ۲۳ آذر ۱۴۰۱

قیمت آجیل شب یلدا؛ از ۲۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان!

دیدارنیوز: رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران گفت: حداکثر قیمت آجیل شب یلدا به صورت ممتاز ۳۵۰ هزار تومان تعیین شد که شامل پسته، بادام هندی، مغز بادام درختی، انجیر، توت، برگه و باسلوق است، اما با مخلوط سایر اقلام با قیمت کمتر از ۲۰۰ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.

غلامرضا خدامی، اظهار داشت: نرخ ممتاز آجیل شب یلدا که در واقع سقف قیمت است ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است که شامل پسته، بادام هندی، مغز بادام درختی، انجیر، توت، برگه و باسلوق است.

وی افزود: در صورتی که اقلام دیگری نیز اضافه شود قیمت آجیل شب یلدا کاهش می‌یابد به طوری که با اضافه کردن نخود قیمت به زیر ۲۰۰ هزار تومان نیز خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه با توجه به مقدار و درصد استفاده از اقلام مختلف خشکبار قیمت آجیل یلدا متفاوت خواهد بود تصریح کرد: کسبه می‌توانند سلیقه ایی عمل کرده و از اقلام مختلفی برای ارزان سازی آجیل یلدا مانند بادام زمینی ریز، میوه خشک ارزان قیمت و نخوچی استفاده کنند.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار ادامه داد: به غیر از چند قلم، کمبود خاصی در زمینه خشکبار نداریم که رایزنی نیز برای واردات این نوع محصولات در حال انجام است.

بر اساس گزارش میدانی، آجیل شب یلدا در بازار و توسط آجیل فروشان از ۱۹۹ هزار تومان تا ۴۱۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی