تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
استاندار خراسان شمالی خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی طرح انتقال پساب به پتروشیمی خراسان تا ۱۰ روز آینده

استاندار خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی طرح انتقال پساب از شهر بجنورد به مجتمع پتروشیمی خراسان تا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده خبر داد.

کد خبر: ۱۴۱۶۰۹
۱۴:۲۸ - ۱۶ آذر ۱۴۰۱

آغاز عملیات اجرایی طرح انتقال پساب به پتروشیمی خراسان تا ۱۰ روز آینده

 

دیدارنیوز: محمدرضا حسین نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی آخرین پیگیری‌هایی که در روز گذشته از مدیر عامل این مجتمع داشته ام، اعلام شد که مطالعات اجرای این طرح به اتمام رسیده است.

وی گفت: بازگشایی پاکت‌ها نیز برای مشخص شدن پیمانکار آغاز شده و کار‌ها در حال انجام است و باید پروسه زمانی خود را در هیات مدیره طی کند.

حسین نژاد افزود: عملیات اجرایی انتقال پساب از بجنورد به مجتمع پتروشیمی خراسان نیز طی ۱۰ تا ۱۵ روز آینده شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: اجرای این پروژه شامل ساخت تصفیه خانه در داخل پتروشیمی نیز می‌باشد که برای استفاده نهایی از این آب باید احداث شود چراکه باید شرایط به گونه‌ای باشد که سختی آب و ... نسبت به دستگاه‌هایی که حساسیت خاص دارند، سازگاری را ایجاد و رسوب و خورندگی‌ها را برطرف کرد.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: در حال حاضر بخش انتقال پساب به صورت قطعی تعیین تکلیف شده و موردی که در حال حاضر به دنبال آن هستیم توسعه این مجتمع است.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی فاز دوم پتروشیمی خراسان شمالی ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد، گفت: طی دیداری که با رئیس جمهور داشته ام موضوع طرح توسعه این مجتمع را مطرح کرده ام و درخواستم از رئیس جمهور این بوده تا به مسئولان شستا و یا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز برای اجرای این پروژه تاکید داشته باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی