تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

۱۴ کشته در پی وقوع سیل در آفریقای جنوبی

وقوع باران‌های سیل‌آسیا و طغیان یک رودخانه در شهر ژوهانسبورگِ آفریقای جنوبی، جان دست‌کم ۱۴ نفر را گرفته و عملیات امدادای برای نجات افراد ناپدیدشده ادامه دارد.

کد خبر: ۱۴۱۴۶۴
۰۹:۲۱ - ۱۴ آذر ۱۴۰۱

۱۴ کشته در پی وقوع سیل در آفریقای جنوبی

دیدارنیوز: در پی وقوع باران‌های سیل‌آسیا و طغیان یک رودخانه در آفریقای جنوبی، دست‌کم ۱۴ نفر کشته و شماری نیز ناپدید شدند.

به نقل از اسپوتنیک، در پی وقوع باران‌های سیل‌آسیا و طغیان یک رودخانه در شهر ژوهانسبورگِ آفریقای جنوبی دست‌کم ۱۴ نفر کشته شدند. عملیات امدادای برای نجات افراد ناپدیدشده ادامه دارد.

«رابرت مولودزی»، سخنگوی اورژانس آفریقای جنوبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هنگام وقوع سیل ناگهانی ۳۳ نفر در ساحل «رودخانه جوسکی» حضور داشتند.

به گفته مولودزی، هنگام طوفان و وقوع سیل بسیاری از افراد داخل رودخانه حضور داشتند و سیل و شدت جریان آب آن‌ها را به داخل رودخانه برده است. گفته می‌شود طغیان ناگهانی رودخانه‌های اغلب در این منطقه از ژوهانسبورگ رخ می‌دهد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی