تیتر امروز

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد
گزارش دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب میانکاله

وحیدی کلنگ زد، رئیسی دستور توقف داد؛ تالاب نابود شد

روزی که ابراهیم رئیسی دستور داد که احداث پتروشیمی در میانکاله متوقف شود دیگر کار از کار گذشته بود، زیرا پیشتر وزیر کشور کلنگ نابودی آن را زده بود و حالا از این بهشت پرندگان، شوره‌زار مانده است...
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...

المیرا شریفی‌مقدم با گویندگی خبر خداحافظی کرد؟

المیرا شریفی‌مقدم، مجریِ این روز‌های شبکه دو سیما در حالی از تجربه فضایِ اجرا می‌گوید که برخی از کانال‌های مجاری خبر از خداحافظی او با گویندگی خبر می‌دهند.

کد خبر: ۱۴۱۳۲۷
۱۰:۵۹ - ۱۲ آذر ۱۴۰۱

المیرا شریفی‌مقدم با گویندگی خبر خداحافظی کرد؟

دیدارنیوز: چندی پیش خبرِ اجرایِ المیرا شریفی‌مقدم در برنامه «صبحانه ایرانی» شبکه دو سیما منتشر شد.

شریفی‌مقدم متولد ۱۳۶۰ فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد علوم ارتباطات که ۲۲ سال سابقه گویندگی خبر را دارد و او را مخاطبین بیشتر به این کسوت می‌شناسند حالا این روز‌ها با اجرایِ «صبحانه ایرانی» شبکه دو سیما بیشتر دیده می‌شود. البته این گوینده خبر پیش از این اجرا در برنامه «چاپ اول» را تجربه کرده بود.

اظهارات اخیرِ او درباره رفتن به سمت اجرا، یک ابهام و پارادوکسی را در فضایِ‌مجازی به وجود آورد. چرا که برخی این‌طور نوشته‌اند که «المیرا شریفی‌مقدم» با دنیای خبر خداحافظی کرده است.

شریفی‌مقدم تأکید کرد: صحبت‌های من کاملاً واضح بوده است. من هیچ‌وقت خداحافظی نکرده‌ام و این اتفاق برای همه مجریان می‌افتد که بخواهند فضا‌های جدیدی را تجربه کنند. با درخواست خودم به سیما رفتم و برنامه اجرا کنم. امکان دارد دوباره گویندگی خبر هم انجام دهم و این یک اتفاق خیلی طبیعی است که همه مجریان به شبکه‌های مختلف منتقل می‌شوند.

المیرا شریفی‌مقدم در واکنش به شائبه‌هایی مبنی بر خداحافظی‌اش از گویندگی خبر گفته بود که فقط می‌خواهم حوزه دیگری از اجرا را برای مدتی تجربه کنم. ۲۲ سال گوینده خبر بودم و برای مدت یک ساله به معاونت سیما آمده‌ام تا فضای اجرا را بیشتر تجربه کنم.

برنامه صبحگاهی «صبحانه ایرانی» چندی است شنبه تا پنجشنبه ساعت ۷ صبح روی آنتن شبکه دو است و شریفی‌مقدم در این برنامه اجرا می‌کند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی