تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....

ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن در زاهدان

معاون مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: امکان ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر سایر شهر‌های استان در زاهدان نیز فراهم شد.

کد خبر: ۱۴۱۱۶۱
۱۱:۳۰ - ۰۸ آذر ۱۴۰۱

ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن در زاهدان

دیدارنیوز: ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: امکان ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر سایر شهر‌های استان در زاهدان نیز فراهم شد و متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح باید به سامانه saman.mrud.ir رجوع و نام‌نویسی کنند.

او از تامین زمین برای ساخت ۱۴۲ هزار و ۲۰۴ واحد مسکونی شهری طرح نهضت ملی مسکن درسیستان و بلوچستان در برنامه چهار ساله خبر داد و گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون افزون بر ۲۰۵ هزار نفر از شهروندان استان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند و همچنان این روند با توجه به استقبال مردم ادامه دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در مورد شرایط لازم برای ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن گفت: متقاضی و افراد تحت سرپرستی باید فاقد زمین مسکونی و یا واحد مسکونی باشند و متقاضی از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ از هیچ یک از امکانات نهاد‌های عمومی دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد.

مهدیار تصریح کرد: همچنین متقاضی باید متاهل و یا سرپرست خانوار باشد و زنان مجرد بالای ۳۵ سال سن و مردان مجرد بین ۲۳ سال تمام تا ۴۵ سال به شرط ارائه تعهد نامه محضری در خصوص ارائه سند رسمی ازدواج در زمان واگذاری واحد، همچنین متقاضی باید دارای حداقل ۵ سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی