تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

هشدار اتحادیه عرب؛ اراضی فلسطین در مرز انفجار است

دبیر کل اتحادیه عرب با بیان اینکه سرکوب فلسطینیان توسط رژیم اسرائیل هر روز تشدید می‌شود، درباره انفجار اوضاع در اراضی فلسطین هشدار داد.

کد خبر: ۱۴۰۹۲۶
۱۰:۲۱ - ۰۴ آذر ۱۴۰۱

هشدار اتحادیه عرب؛ اراضی فلسطین در مرز انفجار است

دیدارنیوز: احمد ابوالغیط با بیان اینکه سرکوب فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی هر روز تشدید می‌شود، درباره انفجار اوضاع در اراضی فلسطین هشدار داد.

به نقل از روسیا الیوم، دبیر کل اتحادیه عرب تاکید کرد که نباید بحران‌های جهانی نوظهور، باعث به حاشیه رفتن مشکلات و بحران‌های منطقه به ویژه مسئله فلسطین شود، چرا که نمی‌توان این مسئله را نادیده گرفت و یا به حاشیه راند.

وی افزود: ملت فلسطین از اشغالگری رنج می‌برد و تنها می‌توان با عنوان تبعیض نژادی از آن یاد کرد.

دبیر کل اتحادیه عرب ادامه داد: اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی و سرکوب ملت فلسطین هر روز تشدید می‌شود و این اقدامات اراضی اشغالی را در معرض انفجار قرار داده است، این در برابر دیدگان جهانیان اتفاق می‌افتد و به نظر می‌رسد که جامعه بین الملل نسبت به مسئولیت خود در قبال راه حل دو دولتی بی اهمیت شده است.

بر همین اساس، احمد ابوالغیط دبیر کل اتحادیه عرب از کشور‌های اروپایی خواستار به رسمیت شناختن راه حل دو دولتی و تشکیل کشور فلسطین در مرز‌های ۱۹۶۷ شد.

این در حالی است که رئیس سابق سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی گفت که نشانه‌های واضحی درباره وقوع انتفاضه سوم فلسطین وجود دارد.

وی با بیان اینکه نشانه‌ها کاملاً آشکار است و نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، افزود: عملیات قدس و اتفاقات پس از آن از نشانه‌های انفجار اوضاع در آینده‌ای نزدیک است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی