تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
در حال پیگیری درخواست پزشکان زن متاهل برای گذراندن طرح پزشکی‌شان هستیم

خزعلی: جلساتی را با فعالان سیاسی زن اصلاح‌طلب و اصولگرا داشته‌ایم

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا باتوجه به مسائل چند وقت اخیر کشور با فعالان سیاسی زن جلساتی داشته‌اید، عنوان کرد: بله؛ جلسات متعددی را برگزار کردیم البته انتخاب نکردیم. چند ماه پیش با فعالان اصولگرا و اصلاح‌طلب خانم و همچنین با گروه‌ها و جمعیت‌هایی که نخبه هستند، جلساتی داشتیم.

کد خبر: ۱۴۰۹۲۳
۱۰:۰۳ - ۰۴ آذر ۱۴۰۱

خزعلی: جلساتی را با فعالان سیاسی زن اصلاح‌طلب و اصولگرا داشته‌ایم

دیدارنیوز: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بیان کرد: در حال پیگیری درخواست پزشکان زن متاهل برای گذراندن طرح پزشکی‌شان هستیم و بحث‌های بسیاری در این زمینه داشته‌ایم.

انسیه خزعلی، درباره مشکلات پزشکان متاهل زن برای گذراندن طرح پزشکی خودشان در مناطق دور افتاده و به دور خانواده گفت: مشکل این است که می‌گویند طرح‌های این پزشکان عمدتا در بخش محرومان است.

معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: برای این مسئله بسیار بحث کردیم، بسیار نامه نوشتیم و بسیار پیگیری انجام دادیم. مسئله‌ای که وزارت بهداشت و درمان مطرح می‌کند این است که اگر این پزشکان از منطقه محروم به مناطق غیرمحروم مانند مراکز و یا شهر‌های بزرگ بروند، مناطق محروم از وجود این پزشکان خالی می‌شود و مشکل ما مضاعف می‌گردد.

وی با اشاره این‌که این پزشکان روز اول این تعهد را داده‌اند، تاکید کرد: ما در حال تلاش هستیم، اما فکر کنید آن مناطق محروم را باید چه کار کنیم؟ در سفر‌های استانی می‌گویند با کمبود پزشک خصوصاً در شهر‌های کوچک مواجه هستیم.

خزعلی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این‌که آیا باتوجه به مسائل چند وقت اخیر کشور با فعالان سیاسی زن جلساتی داشته‌اید، عنوان کرد: بله؛ جلسات متعددی را برگزار کردیم البته انتخاب نکردیم. چند ماه پیش با فعالان اصولگرا و اصلاح‌طلب خانم و همچنین با گروه‌ها و جمعیت‌هایی که نخبه هستند، جلساتی داشتیم.

وی افزود: جلساتی را با صاحب نظران در مسائل زنان داشته‌ایم و بعد از این هم خواهیم داشت به طور مثال هفته آینده با کارآفرینان جلسه خواهیم داشت.

معاون زنان و امور خانواده ریاست جمهوری گفت: دیدگاه‌ها را گرفته‌ایم و به دولت منتقل کرده‌ایم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی