تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
پیام سیدحسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران به مردم کردستان

حسین مرعشی: صدای کردستان باشیم

سیدحسین مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران در پیامی به مردم کردستان نوشت: به ‌عنوان دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران دست فردفرد شما مردم غیور مناطق کردنشین را می‌بوسم و شما را به صبر و خویشتن‌داری دعوت می‌کنم.

کد خبر: ۱۴۰۹۱۳
۱۴:۳۶ - ۰۳ آذر ۱۴۰۱

حسین مرعشی: صدای کردستان باشیم

دیدارنیوز
:  سیدحسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در پیامی که در شماره امروز روزنامه سازندگی منتشر شده نوشت: کرد و کردستان به صورت عام همیشه مأمن و پشتوانه ایران بزرگ بوده و پیروزی‌های اصلاح‌طلبان و تحول‌خواهان همیشه با حمایت و پشتیبانی کردها بوده است. ما و همه مسئولین از گذشته تا حال باید اقرار کنیم آن‌طور که شایسته بود به مسائل کردستان رسیدگی نکرده‌ایم.

مشکلات کردستان لاینحل نیست اما جان‌های شریفی که از دست می‌رود در مقابل آنچه که به دست خواهد آمد، غیرقابل جبران است.

من در اولین لحظه حادثه تلخ و غیرقابل بخشش دخترمان ژینا همراه و همدل و هم‌درد آن مردم بزرگ و سخاوتمند بودم و در حوادث بعدی مانند وقایع تلخ جوانرود و مهاباد قلبمان بیشتر مالامال درد شد.

امروز ضمن احترام به روح بزرگ درگذشتگان و احترام به همه دوستداران مردم کرد، از روشنفکران و حق‌طلبان کردستان می‌خواهم دست در دست هم نهیم و همه با هم مانع تکرار اتفاقات تلخ و حوادث ناگوار چند روز گذشته شویم.

بنده به ‌عنوان دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران دست فردفرد شما مردم غیور مناطق کردنشین را می‌بوسم و شما را به صبر و خویشتن‌داری دعوت می‌کنم. مسئولین هر کاری برای حفظ جان فرزندان این سرزمین بکنند، کم گذاشته‌اند و اگر لازم باشد همه باید دست و پای مردم غیور کرد را ببوسیم و نگذاریم ارابه خشونت به حرکت بیفتد.

به‌ عنوان عضوی کوچک و بدهکار از اصلاح‌طلبان ضمن دعوت نیروی‌های نظامی و امنیتی به خویشتن‌داری متعهد می‌شوم، به‌عنوان نماینده افتخاری شما صدای اعتراضات شما باشم و به‌ عنوان عضوی کوچک از خانواده کردستان، مطالبات شما را پیگیری کنم.

کردها به صبوری، شجاعت، نجابت و بخشش شهره دنیا هستند. افراد شجاع به همان اندازه نیز صبور و بخشنده هم هستند. فرصت بدهید این حقیر به ‌عنوان عضو افتخاری خانواده شما پیگیر امور باشم و متعهد می‌شوم به‌ صورت مداوم گزارش پیگیری‌ها را به استحضار شما مردم بزرگ برسانم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی