تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

خراسان شمالی در رتبه دوم مبارزه با قاچاق کالا

علی وفاخواه، معاون اداره‌کل صمت خراسان شمالی گفت: دومین استان کشور در جریان مقابله با پدیده قاچاق کالا هستیم. درج شناسه کالا بر روی برخی از گروه‌های کالایی الزامی شده و تمام لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، پوشاک و دخانیات موجود در بازار باید دارای شناسه معتبر کالا باشند.

کد خبر: ۱۴۰۸۹۲
۱۴:۳۷ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

خراسان شمالی در رتبه دوم مبارزه با قاچاق کالا

دیدارنیوز: معاون اداره‌کل صمت خراسان شمالی گفت: دارای رتبه دوم مبارزه با قاچاق کالا در کشور هستیم.

علی وفاخواه با اشاره به لزوم برخورد جدی با ورود کالای قاچاق، اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا به دلیل حمایت از تولید ملی، یک وظیفه جدی و اساسی است.

وی افزود: در خراسان شمالی این موضوع با جدیت در حال پیگیری است و دومین استان کشور در جریان مقابله با پدیده قاچاق کالا هستیم.

معاون تولید داخلی و حمایت از مصرف کننده اداره‌کل صمت خراسان شمالی گفت: استان ما استانی مصرف کننده است و اگر کالای قاچاق هم در بازار وجود داشته باشیم از طریق مبادی استان‌های همجوار وارد می‌شود.

وفاخواه تصریح کرد: درج شناسه کالا بر روی برخی از گروه‌های کالایی الزامی شده و تمام لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، پوشاک و دخانیات موجود در بازار باید دارای شناسه معتبر کالا باشند.

بنابر اعلام پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان شمالی، حدود ۳۰ درصد کالای قاچاق وارد شده در کشور توسط دستگاه‌های مسئول کشف می‌شود.

به اذعان کارشناسان، پدیده قاچاق کالا در استان خراسان شمالی به دلیل فعالیت‌های زیرزمینی و غیرقانونی به ویژه در کالا‌هایی نظیر بهداشتی و آرایشی قابل رصد و کشف نیست.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی