تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

جزئیات سفر فردای «رئیسی» به اسلامشهر

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور درباره جزییات سفر فردای رئیسی به اسلامشهر گفت: بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی الغدیر بومهن به بهره‌برداری رسیده که در هفته‌های آینده افتتاح خواهد شد. فاز اول بیمارستان رازی ایلام به بهره‌برداری رسیده و آماده افتتاح است. فاز اول پروژه بزرگ ۱۰۰۰ تخت‌خوابی در مجتمع امام خمینی (ره) افتتاح شده و به طور کامل دهه فجر افتتاح می‌شود.

کد خبر: ۱۴۰۸۸۷
۱۴:۰۴ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

جزئیات سفر فردای «رئیسی» به اسلامشهر

دیدارنیوز: معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: رئیس‌جمهور فردا به اسلامشهر خواهند رفت و سعی می‌کنیم در این سفر بخش‌هایی از مصوبات سفر‌های استانی را که به مرحله اجرا رسیده تحت عنوان خبر خوب به مردم بگوییم.

محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: رئیس‌جمهور فردا به اسلامشهر خواهند رفت و سعی می‌کنیم در این سفر بخش‌هایی از مصوبات سفر‌های استانی را که به مرحله اجرا رسیده تحت عنوان خبر خوب به مردم بگوییم.

وی افزود: بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی الغدیر بومهن به بهره‌برداری رسیده که در هفته‌های آینده افتتاح خواهد شد. فاز اول بیمارستان رازی ایلام به بهره‌برداری رسیده و آماده افتتاح است. فاز اول پروژه بزرگ ۱۰۰۰ تخت‌خوابی در مجتمع امام خمینی (ره) افتتاح شده و به طور کامل دهه فجر افتتاح می‌شود.

منصوری افزود: تقویت محور ترانزیتی غرب کشور که در مصوبات سفر رییس‌جمهور بود بخشی از آن تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی