تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

حضور بیش از 100 واحد فعال در نمایشگاه صنعت ساختمان

بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان ، آسانسور و پله برقی با حضور بیش از100شرکت فعال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار   می گردد.

کد خبر: ۱۴۰۸۸۰
۱۳:۴۳ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

حضور بیش از 100 واحد فعال در نمایشگاه صنعت ساختمان

دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: رحیم جلیلی افزود :نیـاز گسترده و روز افزون جامعه به ساختمان و مسکن، ضرورت تغییر در روشهای متداول و سنتی، سبک سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله، بکارگیری مصالح و فن آوری های جدید، استفاده از سیستم های ساختمانی نوین را به منظور ارتقا کیفیت ساخت، بیش از پیش مطرح ساخته است

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان با بیان این مطلب هدف از برگزاری نمایشگاه ساختمان را استفاده از فن آوری های جدید ساختمانی و رویکرد جدید به صنعت ساختمان سازی در استان خوزستان قلمداد نمودند و تقویت فعالان اقتصادی استان در صنعت ساختمان را مهمترین دستاورد برگزاری نمایشگاه مذکور دانستند.

جلیلی عنوان نمود : در این راستا فرهنگ سازی و ترویج استانداردهای ملی و بین المللی در سطح کشور می تواند تولیدکنندگان و واحدهای تولیدی را بسمت تولید محصولات استاندارد هدایت نماید و لازمه این مهم داشتن آگاهی کافی مروجین، کارشناسان، مهندسین و مسئولین اجرایی در حوزه ساخت و ساز می باشد.

رحیم جلیلی در ادامه کمک به تغییر رویکرد تولید در صنعت ساختمان از سنتی به صنعتی سازی آسیب شناسی موانع اجرایی استفاده از فن آوری های نوین ساختمان ، توسعه فن آوری های نوین و برقراری ارتباط بین بازار و عرضه و تقاضا ، ایجاد بستر مناسب برای تبادل نظر مابین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و همچنین صاحبان اندیشه های مهندسی ساختمان و ارائه پروژه ها ، پتانسیل ها و توانمندی های فعالان عرصه صنعت ساختمان از جمله مواردی است که در بیست و سومین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان به دنبال تحقق آنهاست.

بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان ، آسانسور و پله برقی با حضور بیش از100 شرکت از 8 استان (استانهای تهران ، خوزستان ، اصفهان ، آذربایجان شرقی ، خراسان رضوی ، فارس ، یزد و هرمزگان) از تاریخ  2 لغایت 5 آذر ماه بمدت 4 روز از ساعت 16 تا 22 میزبان علاقمندان خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی