تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور خبر داد

آخرین وضعیت وزارت راه؛ بذرپاش در انتظار نامه رئیس‌جمهور

پس از کنار رفتن رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی، این روزها نام مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور در اطراف این وزارتخانه شنیده می‌شود. محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در این باره گفت: بله، بحث بذرپاش هم در دولت مطرح است، اما این قضیه زمانی قطعی می‌شود که نامه رئیس‌جمهور روز یکشنبه به مجلس ارسال و تکلیف وزارتخانه راه و شهرسازی معلوم شود.

کد خبر: ۱۴۰۸۷۳
۱۲:۰۲ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

«بذرپاش»؛ یکی از گزینه‌های وزارت راه

دیدارنیوز: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از احتمال معرفی مهرداد پذرپاش به عنوان گزینه رئیس‌جمهور برای وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

سید محمد حسینی، در پاسخ به این سوال که آیا احتمال معرفی بذرپاش از سوی دولت برای وزارت راه و شهرسازی وجود دارد، گفت: بله، بحث ایشان هم در دولت مطرح است، اما این قضیه زمانی قطعی می‌شود که نامه رئیس‌جمهور روز یکشنبه به مجلس ارسال و تکلیف وزارتخانه راه و شهرسازی معلوم شود.

وی افزود: البته برای این وزارتخانه سرپرست تعیین شده و افندی‌زاده اشراف کافی به مسائل حوزه وزارت راه دارد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور عنوان کرد: آرزوی شفای عاجل برای رستم قاسمی داریم که زحمات زیادی را در دوره بیماری برای وزارت راه متحمل شدند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی