تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

دیدار مدیران و بسیجیان با نماینده، ولی فقیه در خوزستان به مناسبت هفته بسیج

به مناسبت هفته بسیج و به همت حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان (وزارت نفت-جنوب) دیدار مدیران و بسیجیان با نماینده، ولی فقیه در خوزستان روز سه شنبه اول آذرماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۰۸۶۵
۱۰:۳۷ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

در این دیدار مدیرعامل، رئیس روابط عمومی و مدیر عملیات غیرصنعتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و جمعی از فرماندهان و بسیجیان پایگاه‌های تابعه حضور داشتند.

در این دیدار آیت‌الله موسوی‌فرد نماینده، ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با قدردانی از حضور بسیجیان، با اشاره به آیات قرآن کریم به بیان نکات اخلاقی پرداخت و تاکید کرد باید از نعمت‌های ظاهری در مسیربندگی استفاده نمود و با نعمت باطنی به ترقی رسید.

وی با اشاره به اینکه حجاب خواسته اکثریت جامعه است بر نقش بسیج در امر حجاب تاکید نمود.

در این نشست، مهندس دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یعنی جوشش فضائل و مکارم اخلاقی و امروز نسبت به هر زمان دیگری نیازمند فرهنگ بسیجی هستیم.

وی با بیان اینکه در دولت جدید حرکت مجاهدانه در نفت ایجاد شد اقدامات این شرکت را تشریح کرد و گفت: تاسیسات گاز‌های همراه نرگسی که بیش از ۳ سال تعطیل است با روحیه ایثار و بسیجی در حال راه اندازی است ضمن آنکه ۳ میلیون قلم کالا ساماندهی شده است و پروژه‌ها آرام آرام در حال فعال شدن هستند. در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز ۱۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار در اختیار استان قرار گرفته است.

در ابتدای این دیدار سرهنگ باقری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان گزارشی از فعالیت‌های این حوزه در گستره فعالیت مناطق نفت خیز جنوب از جمله امدادرسانی در زلزله اندیکا و سیل ایذه و باغملک، راه اندازی موکب در چذابه و شلمچه در ایام اربعین، تجمع ۱۵۰۰ نفری کارکنان برای تجدید بیعت با ولایت و تشکیل هیئت اندیشه ورز برای اقدامات فرهنگی با حضور استادان حوزه و دانشگاه اشاره کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی