تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

در دیدار وزیر ارتباطات با همتای روسی چه گذشت؟

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات ایران بار دیگر با همتایان روسی خود دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار وزیر ارتباطات با اشاره به توافقات انجام شده در سفرش به روسیه که در تابستان گذشته انجام شد، گفت: بخشی از توافقات انجام شده در آن سفر اجرایی و به عقد قرارداد با شرکت‌های ایرانی منجر شده است که جای خوشحالی دارد. اما هنوز بخش دیگری اجرایی نشده و نیاز به هماهنگی و پیگیری دارد.

کد خبر: ۱۴۰۸۶۳
۱۰:۲۰ - ۰۲ آذر ۱۴۰۱

در دیدار وزیر ارتباطات با همتای روسی چه گذشت؟

دیدارنیوز: معاون وزیر توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه روز سه شنبه در تهران با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار و گفتگو کرد.

الکساندر شویتوف، معاون وزیر توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه روز گذشته (سه شنبه) با عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تهران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توافقات انجام شده در سفرش به روسیه که در تابستان گذشته انجام شد، گفت: بخشی از توافقات انجام شده در آن سفر اجرایی و به عقد قرارداد با شرکت‌های ایرانی منجر شده است که جای خوشحالی دارد. اما هنوز بخش دیگری اجرایی نشده و نیاز به هماهنگی و پیگیری دارد.

مطلب مرتبط:

قاب جنجالی از وزیر ارتباطات؛ مجری باحجاب جلوی دوربین، زن بی‌حجاب پشت صحنه!

همزمان با سفر وزیر ارتباطات به روسیه؛ موتور جستجوی روسی در ایران رفع فیلتر شد!

زارع پور تحقیق و توسعه روی موضوعات مورد توافق طرفین را از دیگر موضوعات برای همکاری مشترک با طرف روسی عنوان کرد و گفت: در ایران شرکت‌های دانش بنیانی داریم که ظرفیت‌های خوبی برای شروع همکاری‌های مختلف با طرف‌های روسی دارند که امیدوارم در این سفر با آن‌ها و توانایی هایشان آشنا شوید.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وی همچنین با اشاره به همکاری‌های مشترک بین دو کشور در حوزه‌های مختلف کاری این وزارتخانه از توسعه زیرساخت‌های ارتباطی تا همکاری‌های فضایی، گفت: رفت و آمد‌ها میان دو کشور کمک می‌کند که موانع موجود این همکاری‌ها برطرف شود و پیشنهاد می‌کنم کارگروه مشترک دایمی برای دنبال کردن موضوعات ایجاد شود تا اجرایی شدن توافقات سرعت بیشتری به خود گیرد.

الکساندر شویتوف، معاون وزیر توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه نیز ضمن ابلاغ سلام گرم و تشکر وزیر توسعه دیجیتال، ارتباطات و رسانه‌های جمعی روسیه، با اشاره به روند رو رشد همکاری‌های دو جانبه میان ایران و روسیه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تیمی متشکل از شرکت‌های روسی در این سفر همراهی ام می‌کنند و آماده ایم تا در تهران در مورد موضوعات مورد نظر دو طرف بحث و بررسی نهایی صورت گیرد.

وی در این سفر از حضور شرکت‌های روسی علاقه‌مند به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی خبر داد و افزود: باتوجه به وقوع تحریم‌ها برای کشور روسیه، برنامه ریزی کرده ایم تا ظرف مدت مشخصی نسبت به تولید تجهیزات مورد نیاز خود در داخل کشور اقدام کنیم و در این زمینه می‌توانیم از توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی بهره ببریم.

در سفر معاون وزیر توسعه دیجیتال روسیه و تعدادی از شرکت‌های روسی به تهران قرار است در موضوع توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، سرمایه گذاری برای توسعه فناوری‌های مورد نیاز طرفین، توسعه صادرات محصولات فناورانه ایران به روسیه توافقاتی صورت گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی