تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

کدام نماینده طراح پیشنهاد ممنوع‌الخروجی دانشجویان بود؟

انتشار خبری درباره طرح برخی نمایندگان مجلس برای ممنوع‌الخروج کردن دانشجویان معترض به مدت ۱۰ سال، بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشته است. یک رسانه داخلی اعلام کرد که طراح پیشنهاد ممنوع‌الخروجی دانشجویان علی خضریان است، البته هنوز هیچ نماینده‌ای این طرح را امضا نکرده و عملا حتی در مرحله بررسی نیز قرار ندارد.

کد خبر: ۱۴۰۸۲۹
۱۷:۰۶ - ۰۱ آذر ۱۴۰۱

کدام نماینده طراح پیشنهاد ممنوع‌الخروجی دانشجویان بود؟

دیدارنیوز: بررسی‌ها نشان می‌دهد که طراح پیشنهاد ممنوع‌الخروجی دانشجویان علی خضریان است، البته هنوز هیچ نماینده‌ای این طرح را امضا نکرده و عملا حتی در مرحله بررسی نیز قرار ندارد.

به نقل از ایلنا، علیرضا منادی‌سفیدان رئیس کمیسیون آموزش ضمن مخالفت خود و کمیسیون متبوعش با هرگونه طرحی در خصوص ممنوع الخروج کردن دانشجویان در وقایع اخیر گفت: هیچ طرحی در این خصوص در دستور کار صحن یا کمیسیون آموزش مجلس قرار ندارد. گویا در قالب پیش طرح در سامانه قانونگذاری نمایندگان پیش‌نویس طرحی بارگذاری شده حتی هنوز به مرحله جمع آوری امضا از سوی نمایندگان نیز نرسیده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که طراح این طرح علی خضریان است و هنوز هیچ نماینده‌ای آن را امضا نکرده و عملا حتی در مرحله بررسی نیز قرار ندارد.

پیش از این مهرداد ویس‌کرمی نماینده مردم خرم‌آباد و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی هم در این خصوص به ایلنا گفت: بعید می‌دانم همچین چیزی باشد و اگر هم باشد به‌نظرم در فضای کنونی مطرح کردن برخی موضوعات بی‌سلیقگی است.

ویس‌کرمی عنوان کرد: بعید می‌دانم چنین مساله‌ای مطرح باشد، اما اگر جدی شود، علی‌القاعده باید به کمیسیون آموزش بیاید، اما تاکنون چنین چیزی را ندیدم، طرح باید به هیات رئیسه برود و ارجاع شود به کمیسیون در واقع به این آسانی نیست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی