تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

بازدید «عبدالملکی» از چند واحد تولیدی-صنعتی خرمشهر

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، در سفر یکروزه خود به شهرهای آبادان و خرمشهر، از چند واحد تولیدی-صنعتی در خرمشهر بازدید کرد.

کد خبر: ۱۴۰۶۸۱
۱۳:۲۰ - ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازدید «عبدالملکی» از چند واحد تولیدی-صنعتی خرمشهر

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، در سفر خود به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، بازدید از چند بنگاه‌‎ اقتصادی و واحد تولیدی و صنعتی منطقه را در دستور کار خود قرار داد.

 

وی در آغاز بازدید از واحدهای تولیدی-صنعتی، از خط تولید شرکت GLX و نحوه ارائه گوشی‌های هوشمند بازدید کرد و فعالیت این کارخانه تولید لوازم الکترونیک را در منطقه آزاد اروند مورد ارزیابی قرار داد.

 

نساجی بردیای جنوب، تولید کننده منسوجات و البسه، مقصد بعدی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور در سایت صنعتی خرمشهر بود.

 

عبدالملکی با حضور در خطوط تولید این کارخانه و گفت‌وگو با مدیریت و کارکنان این واحد تولیدی، از نزدیک در جریان نحوه فعالیت آن در منطقه آزاد اروند قرار گرفت.

 

در ادامه بازدید از سایت صنعتی خرمشهر، از شرکت فناپ تک، ارائه دهنده دستگاه‌های پرداخت فناوری ارتباطات که در زمینه تولید محصولات دیجیتال فعالیت دارد، بازدید کرد.

 

عبدالملکی در خلال بازدید از این واحدهای تولیدی، در جریان روند فعالیت ایشان قرار گرفت و مقرر شد تا موانعی که بر سر راه تولید و اشتغال‌آفرینی و سرمایه در گردش این بنگاه‌های اقتصادی قرار دارد، در دبیرخانه این شورا، پیگیری شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی