تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!

سامانه بارنامه الكترونیكی در شركت نفت و گاز اروندان راه‌اندازی شد

رئیس حراست شرکت نفت و گاز اروندان اعلام کرد که سامانه بارنامه الکترونیکی با هم‌افزایی و همکاری اداره حراست و مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات برای نخستین‌ بار در این شرکت طراحی، نصب و راه‌اندازی شد.

کد خبر: ۱۴۰۵۲۶
۱۷:۴۸ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱

سامانه بارنامه الكترونیكی در شركت نفت و گاز اروندان راه‌اندازی شد

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مصطفی سواری  روز سه شنبه (24 آبان 1401) درباره سامانه بارنامه الکترونیکی گفت: این بستر به پیشنهاد و پیگیری مستمر مدیرعامل محترم و  اداره حراست و با تلاش و کوشش همکاران ما در این اداره طراحی و توسط واحد فناوری و ارتباطات بارگزاری شده است و هم‌اکنون به‌طور کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد.
وی با بیان اینکه تا پیش از این بارنامه‌ها به‌صورت سُنتی و کاغذی صادر می‌شد که معایبی متوجه آن بود، گفت: از مزیت‌های سامانه الکترونیکی، پایش کالا از مبدا تا مقصد، وحدت رویه و رعایت اصول حفاظتی،تسهیل و تسریع در ورود و خروج کالا در مناطق عملیاتی و ستادی می باشد.
رئیس حراست شرکت نفت و گاز اروندان، تهیه این سامانه را در سطح شرکت ملی نفت ایران، کم‌نظیر دانست و افزود: در دسترس بودن به لحظه اسناد و بارنامه‌ها،حذف روزانه کاغذ و کاهش هزینه‌های بایگانی از دیگر مزیت‌های این برنامه به‌شمار می‌آید.
سواری اهتمام مدیرعامل شرکت اروندان در این زمینه را مهم و در شتاب‌بخشی در تحقق و راه اندازی بارنامه الکترونیکی را کارساز دانست و ضمن تشکر از همکاری و همیاری کارشناسان مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرکت، اظهار کرد: تأمین سخت‌افزارهای مورد نیاز از جمله رایانه و همسو با آن آموزش کارکنان مرتبط با کاربست سامانه از اقدام‌های انجام‌شده برای راه‌اندازی این سیستم است.
وی اظهار داشت: این سامانه هم اکنون در ابتدای کار است و روزانه دهها بارنامه الکترونیکی در شرکت صادر می شود که با  بهره‌گیری آن در تمامی مناطق ستادی و عملیاتی،موارد استفاده از آن در حال افزایش است و به صورت ۱۰۰ درصدی عملیاتی و آثار مثبت و مزیت‌های کیفی و کمی آن در همین مدت کم کاملا نمایان می باشد.
رئیس حراست شرکت نفت و گاز اروندان در پایان خاطر نشان کرد: در آینده ای نزدیک استفاده از کاغذ در واحدهای صدور کارت، حفاظت پرسنلی و عملیات گشت زنی و کنترل تردد به طور کامل حذف و عملیات بصورت کاملا هوشمند و الکترونیکی خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی