تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...

انفجار استانبول؛ بازداشت‌ها ادامه دارد

پس از انفجار مرگبار اخیر در شهر استانبول ترکیه، دولت این کشور به بازداشت‌های مربوط به انفجار ادامه می‌دهد و شمار بازداشت شدگان تا به امروز به ۵۰ نفر رسیده است.

کد خبر: ۱۴۰۴۶۲
۱۹:۱۹ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱

انفجار استانبول؛ بازداشت‌ها ادامه دارد

دیدارنیوز: بنا به اعلام وزیر دادگستری ترکیه، شمار دیگری را در این کشور در ارتباط با انفجار استانبول دستگیر کرد.

به نقل از تایمز آف اسرائیل، دولت ترکیه به بازداشت‌های مربوط به انفجار اخیر در شهر استانبول ادامه می‌دهد.

وزیر دادگستری ترکیه امروز سه شنبه اعلام کرد که پلیس این کشور مظنونان بیشتری را در ارتباط با بمب گذاری اخیر در خیابان استقلال در استانبول بازداشت کرده است، انفجاری که منجر به کشته شدن شش نفر و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر شد. بنا به اعلام وزیر دادگستری ترکیه، شمار بازداشت شدگان تا به امروز به ۵۰ نفر رسیده است.

مقامات ترکیه گروه «پ‌ک‌ک» و همچنین «ی پ گ» گروه کرد سوری وابسته به آن را مسئول این حمله می‌دانند. با این حال، گروه‌های شبه‌نظامی کرد دست داشتن در این حمله را رد کرده اند.

پلیس ترکیه چندین ساعت پس از انفجار استانبول، ۴۸ نفر از جمله یک زن سوری را که مظنون به جا گذاشتن یک بمب در خیابان استقلال بود، بازداشت کرد. رسانه‌های ترکیه نیز با انتشار تصاویر این زن نوشتند که عامل حمله تروریستی دیروز در استانبول، «ژیان توسون» شهروند اهل ترکیه و متولد دیاربکر از استان‌های کردنشین این کشور است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی