تیتر امروز

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات
چند نکته از بازی جنجالی در کرمان

ساپینتو انبار باروت و باشو فرشته نجات

هفته هجدهم لیگ برتر با جنجال و درگیری در کرمان و بازگشت استقلال به کورس قهرمانی به پایان رسید. ذکر نکته‌هایی از این ماجرا خالی از لطف نیست.

۳۸ نفر از دستگیرشدگان سیستان و بلوچستان آزاد شدند

پس از ناآرامی‌های اخیر در زاهدان و شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان، ۳۸ نفر از دستگیرشدگان وقایع اخیر زاهدان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

کد خبر: ۱۴۰۴۰۳
۰۸:۳۷ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱

۳۸ نفر از دستگیرشدگان سیستان و بلوچستان آزاد شدند

دیدارنیوز: تعداد ۳۸ نفر از دستگیرشدگان وقایع اخیر زاهدان در پی درخواست سران طوایف اهل سنت از نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

به نقل از دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که در این قضایا خطا‌های کمی داشتند و در بازداشت بودند با محبت رهبر معظم انقلاب آزاد شدند.

در پی دیدار تعدادی از سران طوایف اهل سنت با آیت‌الله محامی نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در روز شنبه، درخواست‌هایی مبنی بر آزادی تعدادی از دستگیرشدگان مطرح شد.

بعد از پیگیری‌های نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و عنایت مقام معظم رهبری و همزمان با حضور هیاتی از سوی مقام معظم رهبری در استان، این تعداد از دستگیرشدگان وقایع اخیر استان، آزاد شدند.

روابط عمومی دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان همچنین اعلام کرده است که در روز‌های آینده حدود ۴۰ نفر دیگر نیز مورد عفو قرار گرفته و آزاد خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی