تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

۳۸ نفر از دستگیرشدگان سیستان و بلوچستان آزاد شدند

پس از ناآرامی‌های اخیر در زاهدان و شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان، ۳۸ نفر از دستگیرشدگان وقایع اخیر زاهدان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

کد خبر: ۱۴۰۴۰۳
۰۸:۳۷ - ۲۴ آبان ۱۴۰۱

۳۸ نفر از دستگیرشدگان سیستان و بلوچستان آزاد شدند

دیدارنیوز: تعداد ۳۸ نفر از دستگیرشدگان وقایع اخیر زاهدان در پی درخواست سران طوایف اهل سنت از نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

به نقل از دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که در این قضایا خطا‌های کمی داشتند و در بازداشت بودند با محبت رهبر معظم انقلاب آزاد شدند.

در پی دیدار تعدادی از سران طوایف اهل سنت با آیت‌الله محامی نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در روز شنبه، درخواست‌هایی مبنی بر آزادی تعدادی از دستگیرشدگان مطرح شد.

بعد از پیگیری‌های نماینده، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و عنایت مقام معظم رهبری و همزمان با حضور هیاتی از سوی مقام معظم رهبری در استان، این تعداد از دستگیرشدگان وقایع اخیر استان، آزاد شدند.

روابط عمومی دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان همچنین اعلام کرده است که در روز‌های آینده حدود ۴۰ نفر دیگر نیز مورد عفو قرار گرفته و آزاد خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی