تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در بازدید از وضعیت شبکه برق هندیجان؛

رضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان است

این شرکت جلب رضایت حداکثری مشترکین برق است و به همین منظور طرح ها و پروژه های متعددیدر قالب برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای ارتقاء ضریب پایداری برق در حال اجراست.

کد خبر: ۱۴۰۳۹۴
۲۰:۲۴ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

رضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان است

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی خدری در بازدید از تاسیسات و شبکه های برق در شهرستان هندیجان با اعلام این مطلب افزود: از جمله طرح هایی که برای اراتقاء سطح پایداری برق در هندیجان انجام شده است؛ می توان به توسعه و احداث شبکه فشار ضیعف و متوسط، و همچنین تعویض ۲ هزار مقره آسیب دیده اشاره کرد.

خدری اظهار کرد: دلیل موقعیت ویژه جغرافیایی شهرستان هندیجان که از یک سو با بیابان و تهدید ریزگردها و از سوی دیگر با دریا و احتمال بروز شرجی و رطوبت مواجه است؛ لازم است تا شبکه ها و تاسیسات برق به صورت مداوم شست و شو داده شود که این امر علاوه بر هزینه های سنگین نیاز به گروه های عملیاتی مجهز نیز دارد.

وی ادامه داد: به همین منظور با تامین تجهیزات مناسب و همچنین آب مقطر خالص ۱۰ گروه عملیاتی در شش نوبت؛ کار پاکسازی و شست و شوی شبکه و مقره های برق را از تمامی سطح هندیجان انجام داده است و این عملیات کماکان ادامه دارد.

رییس هیات مدیره شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تاکید کرد: مجموع اقدامات پیشگیرانه این شرکت برای آماده نگه داشتن شبکه برق باعث شد تا علیرغم آلودگی هوا در روزهای دهم و یازدهم آبان که باعث نشست گرد و غبار شدید بر روی شبکه تجهیزات برق شده بود، با توجه به حضور گروه های عملیاتی و اقدامات ضربتی صورت گرفته برای پاکسازی شبکه و تعویض مقره ها، بلافاصله وضعیت برق در هندیجان عادی شد.

گفتنی است مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به همراه معاونین شرکت؛ و برخی از مسئولان شهری و محلی شهرستان هندیجان ضمن بازدید از شبکه و تاسیسات برق؛ آخرین برنامه ها و طرح های مورد نظر برای توسعه شبکه و پایداری برق را مورد بررسی قرار دادند.

رضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان استرضایت مشترکین اولویت اصلی شرکت توزیع برق خوزستان است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی