تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

افزایش ۴۹۱ درصدی سود عملیاتی پتروشیمی شیمی بافت

شرکت پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۱ با ثبت رکوردی بی‌نظیر در سود عملیاتی، به افزایش ۴۹۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دست یافت.

کد خبر: ۱۴۰۳۸۸
۱۹:۲۸ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

افزایش ۴۹۱ درصدی سود عملیاتی پتروشیمی شیمی بافت

به گزارش دیدارنیوز‌-‌سرویس‌ خوزستان: به نقل روابط عمومی پتروشیمی شیمی بافت، این شرکت در ۶ ماهه نخست سال جاری، محصولات خود را معادل ۱۶/۹۶۲/۶۶۶ میلیون ریال را به فروش رسانده که نسبت به بودجه ۶ ماهه ۱۰۶درصد محقق شده است؛ همچنین سود خالص شرکت نسبت به بودجه ۶ ماهه نیز ۲۱۰ درصد افزایش داشته است.

هم افزایی دو سایت شرکت، بالا بردن بهره وری، اصلاح روشهای فروش، اصلاح سیاست خرید خوراک و مدیریت جریان نقدینگی با انعقاد قراردادهای فروش از یک سو و افزایش نرخ فروش محصولات از سوی دیگر از عمده دلایل دستیابی به این رکورد درآمدی می باشد.

مقدار درآمد بدست آمده پتروشیمی شیمی بافت در شش ماهه نخست سال ماحصل برنامه‌ریزی و آینده‌نگری گروه مدیریتی و تلاشهای شبانه روزی پرسنل شرکت در این مدت می باشد که امروز به ثمر نشسته است.

پروژه ها و برنامه های اقدام پتروشیمی شیمی بافت در کوتاه مدت بهینه سازی فرآیند، افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بوده و همچنین ساخت مخزن کروی و تغلیظ اسیدسولفوریک سایت۲ از برنامه های میان مدت و نیز تکمیل زنجیره ارزش و تولید محصولات جدید از پروژه های بلند مدت شرکت می باشد که با جدیت در حال پیگیری و انجام می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی