تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در اهواز کشف شد

محمد صالحی، فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در شهرستان اهواز خبر داد و گفت: سه نفر از عوامل سرقت نفت خام شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات جداگانه دستگیر شده‌اند.

کد خبر: ۱۴۰۳۷۳
۱۷:۱۳ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در اهواز کشف شد

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف ۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی در شهرستان اهواز خبر داد.

به نقل از پایگاه پلیس، فرمانده انتظامی خوزستان اظهار داشت: در پی اعلام سرقت نفت خام از لوله‌های نفتی در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار سید محمد صالحی افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی سه نفر از عوامل سرقت نفت خام را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات جداگانه دستگیر کردند.

دستگیری ۲ قاچاقچی خارجی مواد مخدر در آبادان

وی ادامه داد: در این ارتباط از متهمان یک دستگاه تانکر حاوی ۳۰ هزار لیتر نفت خام سرقتی، یک قبضه اسلحه کلانشینکف به همراه دو خشاب و ۶۰ فشنگ، دو دستگاه کپسول هوا برای برش، بارنامه، مهر‌های جعلی و پلمب مخصوص نفت کشف شد. متهمان پس از تشکیل برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شدند.

توقیف محموله هشت میلیارد ریالی کفش قاچاق در بهبهان

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بهبهان هنگام اجرای تور ایست و بازرسی مقطعی در جاده زیدون و کنترل خودرو‌های عبوری یک دستگاه خودروی وانت مزدا حامل بار قاچاق را شناسایی و با رعایت حقوق شهروندی و استفاده از علایم هشداردهنده آن را متوقف کردند.

سرهنگ حجت سفیدپوست با بیان اینکه در بازرسی از بار خودروی توقیفی ۶۱۲ جفت انواع کفش خارجی فاقد مجوز گمرکی و قانونی کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش کالای کشف شده را هشت میلیارد ریال برآورد کردند.

وی ادامه داد: در این ارتباط یک متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان بهبهان معرفی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی