تیتر امروز

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی
تیزرِ قسمت دومِ گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

سخنان صریح نقویان درباره انتخاب موقت ولی فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم و رژیم پهلوی

حجت‌الاسلام ناصر نقویان کارشناس مذهبی، در بخش دوم گفت‌وگوی خود با دیدار به مباحثی چون موقت و مشروط شدن دوره حکمرانی ولی فقیه، معروفترین‌ها، منکرترین‌ها و شرایط امروز ایران در مقایسه به دوره پهلوی...

آتش‌سوزی بزرگ در شهرک صنعتی مبارکه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در کارخانه تولید روغن در شهرک صنعتی مبارکه خبر داد. این شرکت که روغن ماشین‌های صنعتی تولید می‌کند، به علت آسیب دیدگی مخازن هیدروکربن در محل دچار حریق شده است.

کد خبر: ۱۴۰۲۸۹
۱۲:۳۵ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

آتش‌سوزی بزرگ در شهرک صنعتی مبارکه

دیدارنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی در کارخانه تولید روغن در شهرک صنعتی مبارکه خبر داد.

منصور شیشه‌فروش، درخصوص آتش‌سوزی شهرک صنعتی مبارکه، اظهار کرد: حدود یک ساعته گذشته در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان که دارای ۴۰۰ واحد صنعتی است، آتش سوزی رخ داد که این حادثه مربوط به شرکت گوهرتاش برند روغن موتوسل است.

وی افزود: این شرکت که روغن ماشین‌های صنعتی تولید می‌کند، به علت آسیب دیدگی مخازن هیدروکربن در محل دچار حریق شد که در حال حاضر اطفا حریق در حال انجام است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۲۰ گروه عملیاتی و امدادی خنک‌سازی در مخازن اطراف در حال فعالیت هستند که آتش‌سوری به نقاط دیگر اصابت نکند. در اطراف محل حادثه مخازی هزار متر مکعبی وجود دارد که دارای هیدروکربن، روغن و تینر هستند. همچنین در حال حاضر تخلیه اضطراری در محل انجام شده و شخصا برای کنترل فعالیت‌ها در محل حادثه حضور دارم.

همچنین فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، از آخرین وضعیت حریق گسترده در شهرک صنعتی مبارکه خبرداد و اظهار کرد: ساعت ۱۰:۳۰ امروز (یکشنبه_۲۲ آبان ماه) مورد حریق در کارخانه ساخت مواد نفتی واقع در شهرک صنعتی مبارکه توسط آتش نشانی مبارکه به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد که بلافاصله در چندین دستگاه اطفائیه سنگین به همراه افسران کشیک، معاون عملیات سازمان و مسئولین مربوطه به محل حریق اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: این حریق بسیار گسترده و اطفا آن زمان‌بر است گزارش تکمیلی در خبر بعدی اعلام می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی