تیتر امروز

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
در کنار دولت پیگیر گره‌گشایی از مشکلات مردم هستیم

قالیباف: مجلس دوست دلسوز دولت است

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس گفت: کسانی که از پیگیری نظارتی مجلس به دنبال بازنمایی اختلاف بین قوا هستند باید بدانند که مجلس حمایت دلسوزانه از دولت را به عنوان دوست دلسوز وظیفه خود می‌داند.

کد خبر: ۱۴۰۲۵۷
۰۸:۵۴ - ۲۲ آبان ۱۴۰۱

قالیباف: مجلس دوست دلسوز دولت است

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت در کنار هم پیگیر حل مسائل کلان و به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها برای گره گشایی از مشکلات مردم هستند.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستیابی فرزندان ایران به توان بومی ساخت موشک‌های بالستیک فراصوت، دشمنان این آب و خاک را ناامید و دوستداران آن را خوشحال کرد.

وی افزود: مانور پذیری بی سابقه، شکستن رکورد سرعت و توان عبور از سامانه پدافند موشکی و قابلیت هدف قرار دادن آن‌ها از ویژگی‌های برجسته دستاورد جدید دانشمندان جوان کشورمان است. امروز تهرانی مقدم‌های زیادی در هوافضای سپاه تمام فکر، ذکر و عملشان ایجاد ایران قوی است. به تمامی آن‌ها جهت دستیابی به این افتخار خداقوت می‌گویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: تاکید مجلس همانطور که تاکنون نیز در رای اعتماد وزرا و همکاری برای حل مشکلات مشخص شده است، همکاری و همدلی با دولت است که بار اصلی حل مسائل را بر دوش دارد و مجلس با وجود اختلاف سلایق و نظرات کارشناسی توان خود را به کار بسته است تا دولت و ریاست جمهور را در ایفای وظایف خود یاری دهد.

قالیباف با بیان اینکه مجلس دوست دلسوز دولت است و اعتماد و حمایت از مدیران اجرایی و رفع درخواست‌ها و نیاز‌های قانونی دولت را وظیفه خود می‌داند، تاکید کرد: در کنار آن ملزم می‌داند به نمایندگی از مردم موانعی را که بر سر راه کارآمدی حداکثری دولت به وجود می‌آید با استفاده از توان قانونی نظارتی خود برطرف سازد و باور قطعی ما است که نظارت دقیق مجلس بهترین کمک و همکاری با دولت است، چراکه هیچ نهادی بدون نظارت دقیق نهاد‌هایی که مستقیما به آن وابسته نیستند نمی‌تواند توان اجرایی خود را بهبود بخشد.

وی افزود: کسانی که از پیگیری نظارتی مجلس به دنبال بازنمایی اختلاف بین قوا هستند باید بدانند که مجلس حمایت دلسوزانه از دولت را به عنوان دوست دلسوز وظیفه خود می‌داند. پاسخگویی دولت در فضای شفاف و در پیشگاه ملت فرصتی برای گزارش عملکرد، ارائه راه حل ها، جبران کاستی‌ها و سرعت بخشی به اقدامات دولت می‌باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت در کنار هم پیگیر حل مسائل کلان و به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها برای گره گشایی از مشکلات مردم هستند تا ان شاءالله زمینه ساز بهبود در زندگی مردم خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی