تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

صدور کیفرخواست ۳۱۶ معترض در اصفهان

به گفته جعفری، رئیس دادگستری کل استان اصفهان، با تکمیل تحقیقات مقدماتی تعداد ۳۱۶ فقره پرونده مربوط به ناآرامی‌های اخیر در استان اصفهان منتهی به صدور کیفرخواست شد.

کد خبر: ۱۴۰۲۳۱
۱۷:۱۳ - ۲۱ آبان ۱۴۰۱

صدور کیفرخواست ۳۱۶ معترض در اصفهان

دیدارنیوز: رئیس دادگستری کل استان اصفهان گفت: با تکمیل تحقیقات مقدماتی تعداد ۳۱۶ فقره پرونده مربوط به اغتشاشات اخیر در استان اصفهان منتهی به صدور کیفرخواست شد.

به نقل از سایت دادگستری کل استان اصفهان، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین اسداله جعفری در تشریح آخرین آمار پرونده‌های قضایی مربوط به اغتشاشات اظهار داشت: با اختصاص شعب و قضات ویژه، رسیدگی‌های قضایی در حال انجام بوده و تا امروز تعداد ۳۱۶ فقره از پرونده‌های مربوط به اغتشاشات و متهمین حوادث اخیر، مرحله تحقیقات مقدماتی آن‌ها در دادسرا به پایان رسید و منتهی به صدور کیفرخواست شد و برای صدور رأی به دادگاه‌ها ارسال شد.

رئیس دادگستری کل استان اصفهان افزود: دادگاه‌ها با رعایت مواعد و الزامات قانونی تعیین وقت کرده و در اولین وقت ممکن اقدام به رسیدگی به این پرونده‌ها می‌نمایند که تا به حال ۱۲ پرونده رسیدگی و منتهی به صدور حکم شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی