تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

دادگستری استان مرکزی ارتباط فوت یک جوان با اعتراضات اخیر را تکذیب کرد

دادگستری استان مرکزی با صدور اطلاعیه‌ای ادعای ارتباط فوت "علیرضا کریمی" با اغتشاشات یا تجمعات اخیر را تکذیب کرد.

کد خبر: ۱۴۰۲۰۱
۱۰:۰۰ - ۲۱ آبان ۱۴۰۱

دادگستری استان مرکزی ارتباط فوت یک جوان با اعتراضات اخیر را تکذیب کرد

 

دیدارنیوز: در این اطلاعیه آمده است: حسب پخش خبری توسط رسانه‌های معاند مبنی بر فوت جوانی به نام "علیرضا کریمی" و ارتباط دادن آن با اغتشاشات و حوادث اخیر، لازم به توضیح است که بر اساس تحقیقات فنی و قضایی صورت گرفته، این جوان، غیر بومی استان مرکزی بوده و در منزل مجردی خود سکونت داشته که در همان مکان نیز فوت می‌کند و بنا به گواهی پزشکی قانونی، علت تامه فوت آن مرحوم، مسمومیت ناشی از سوء مصرف مواد مخدر اعلام شده است.

در بررسی جسد متوفی آثار و شواهدی دال بر آزار، ضرب و جرح، کوفتگی و شکستگی مشاهده و گزارش نشده است، لذا فوت آن مرحوم هیچ ارتباطی به اغتشاشات یا احیانا شرکت در تجمعات اخیر ندارد و این ادعا از بنیان تکذیب می‌شود.

ذکر این نکته ضروری است که رسانه‌های بیگانه، عناد، دشمنی و کینه توزی شان علیه ملت شریف و آزاده، واضح و روشن بوده و وارونه نشان دادن وقایع و متوسل شدن به حربه‌های نخ نمایی، چون کشته سازی و ایجاد جنگ رسانه‌ای برای ایجاد فضای ناامن و متشنج، بر همگان واضح و مبرهن است که لازم است عموم شهروندان خصوصا جوانان عزیز و فهیم با درایت، هوشیاری، دقت و بصیرت با این گونه مسائل مواجه شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی