تیتر امروز

اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...
سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد
چون پرده استقلال برافتاد...

سردار و حاجی؛ بازی «دزد و پلیس» ادامه دارد

حدود ۴ ماه از روی کار آمدن علی فتح‌الله زاده می‌گذرد، ولی هنوز بیشتر وقت او صرف مناظره‌های بی‌پایان و غیرمستقیم با سردار آجورلو مدیر عامل قبلی باشگاه می‌شود.
موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
«شی» هم راه پوتین می‌رود؟

رئیس‌جمهور چین با «لباس جنگی» آفتابی شد!

انتشار تصویری از شی جین پینگ، رئیس جمهور چین در لباس نظامی، جنجالی بزرگ در شبکه‌های اجتماعی به پا کرده و بر اساس ادعای رسانه‌های اروپایی، شی جین پینگ به ژنرال‌های ارتش اعلام کرده تا آماده جنگ باشند.

کد خبر: ۱۴۰۱۶۹
۱۰:۵۸ - ۲۰ آبان ۱۴۰۱

رئیس‌جمهور چین با «لباس جنگی» آفتابی شد!

دیدارنیوز: انتشار تصویری از رئیس جمهور چین با لباس نظامی، تنش‌ها در شرق آسیا و احتمال حمله نظامی این کشور به تایوان را بیشتر کرده است.

شی جین پینگ که با لباس نظامی از مرکز فرماندهی عملیات مشترک در کمیته مرکزی نظامی حزب کمونیست بازدید می‌کرد، خواستار تقویت توانمندی ارتش و آمادگی برای مبارزه شد.

رئیس جمهور چین که با لباس نظامی از مرکز بازدید می‌کرد خواستار آن شد تا ارتش توانمندی خود را بر تحقق این هدف متمرکز کند و در پی پویایی در ماموریت‌های عصر جدید باشد.

به گزارش دیدارنیوز، پس از تهدید‌های چین علیه تایوان، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا چندی پیش سفری به تایوان داشت تا از جزیره تایوان حمایت کند، اتفاقی که با خشم چینی‌ها و مانورهای نظامی آنها و البته هشدار آمریکا و غرب درباره احتمال حمله نظامی این کشور به تایوان همراه بود.

منبع: فرارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی